<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Попит на сухі сніданки в Україні зростає з кожним роком

10 вересня 2017

Популяризація healthy lifestyle вносить свої корективи в раціон українців: в першому півріччі 2017 го року покупці вибирали для своїх здорових сніданків пластівці і мюслі на 10% частіше, ніж в 2016 році.
Сухі сніданки вже давно зайняли свою нішу на заході. Однак довіру українців пластівці почали завойовувати відносно недавно - їх продажі почали збільшуватися з 2016 року, і мають стабільне зростання в 2017 році.
Маркетинг-менеджер Лантманнен Акса - компанії, яка відзначилася найзначнішим зростанням продажів серед марок сухих сніданків в 2017 році - Анна Зарицька, поділилася своєю експертною думкою з приводу продукту: «Перевагою будь-яких сухих сніданків є простота і швидкість у приготуванні. Ще одним плюсом можна вважати відсутність термічної обробки - це дозволяє сніданку зберегти вітаміни, мінерали та інші корисні речовини. Також вони відрізняються різноманітністю в приготуванні, так як можуть подаватися з молоком, йогуртом, закваскою і кефіром, а ще фруктами, цукатами і горіхами. Важливим критерієм корисних пластівців є відсутність цукру, а також різних харчових добавок. Щоб доповнити healthy-раціон, сухий сніданок повинен містити злаки і вітаміни. Хорошим прикладом здорового сніданку можна назвати АХА Harmony - це мультизернові пластівці, збагачені мінералами, які не містять цукру. »
3 головні причини вибирати на сніданок мультизернові пластівці без цукру:
• Користь: завдяки великій кількості злаків, такий сніданок заряджає організм всіма необхідними ферментами до обіду.
• Практичність: сухий сніданок не вимагає багато часу на приготування, що відмінно «вписується» в швидкий графік сучасного життя.
• Fitness & Beauty: пластівці насичують організм корисними вітамінами і мінералами, мають оптимальною кількістю калорій і надовго позбавляють від почуття голоду - хороший вибір для тих, хто стежить за своєю фігурою.
Більше 60% американців вибирають пластівці і мюслі в якості сухих сніданків як мінімум 2-3 рази в тиждень, а в Європі ця цифра перевалює за 40%. Стрімке зростання зацікавленості українців у продукті дозволяє зробити висновки, що культура сухих сніданків набирає популярність і в Україні, привносячи нові пункти в наш healthy-раціон.


ТРЦ Ocean Plaza
Автор:Андрей Андрейчук Василевич написать автору
тел.:098 43823742

дата публикации: 12.09.2017 15:29


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены