<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

донбасс
Співробітники Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)», що на Донеччині, прийняли участь в

урочистому заході з нагоди відзначення Дня визволення Донбасу

Щорічно 08 вересня відзначається річниця Дня звільнення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної Другої світової війни. Пам'ять про тих ,хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали. Не стало винятком і 08 вересня 2017 року, коли співробітники Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» прийняли участь у ході-покладанні квітів, присвяченому цьому святу.
Делегацію від ТВК-2 очолив перший заступник начальника установи майор вн. сл. Андрій Середа, який зокрема зазначив: «Вшановуючи у цей урочистий день тих, хто ціною свого життя захищав людство від нацизму, ми звертаємо свої вдячні погляди до ветеранів Другої світової війни. Низький їм уклін за той жертовний подвиг заради миру та перемоги».
О 10.00 на центральній міській площі розпочалась урочиста хода, в якій прийняли участь керівники міської влади, представники підприємств та організацій міста, ветерани, школярі та багато місцевих мешканців. Пам'ять загиблих за звільнення Донбасу присутні вшанували хвилиною мовчання. Захід закінчився покладанням квітів до меморіального комплексу «Слава».
Ми – українці! Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні. Шануємо і всіх живих, хто пережив її, кому й досі болять рани…


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ по роботі з персоналом написать автору

дата публикации: 14.09.2017 15:08


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены