<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Форум видавців
Найбільш очікувана культурна подія в Україні 24-й «Форум видавців у Львові».

13-17 версня у Львові відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові».

За 5 днів вересня, з 13 по 17 у львівському Палаці Мистецтв відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові». Значна кількість культурних та освітніх заходів буде проводитися не тільки у Палаці мистецтв, але й у понад 40 локаціях міста. До уваги львів’ян та гостей міста представлятимуться понад 100 тонн книжок і 900 подій у різноманітних куточках міста. На книжковий фестиваль до Львова з’їхались майже 200 видавництв. Ажіотаж спричинений Форумом призвів до заповнення готелів та нестачі житла навіть у приватному секторі.
Незалежний експерт з нерухомості Василь Джугалик коментує ситуацію: «За 15 років роботи на ринку нерухомості наша команда зафіксувала певні тенденції. Щороку у Львові відбувається маса культурних заходів різного рівня у тому числі й міжнародного. Це спричиняє до ажіотажу на ринку нерухомості та зростання попиту на житло, і як наслідок зростання вартості оренди. Безперечно, люди які інвестували кошти в нерухомість у Львові отримують хороші дивіденди. Саме тому, на нашу думку, інвестування в новобудови Львова є вигідним вкладенням коштів».
Як бачимо форум видавців, та інші значні події Львова безпосередньо впливають не тільки економіку міста, але й на життя львів’ян загалом та ринок нерухомості зокрема.

О компании: Агенція нерухомості "Новий Львів" займається виключно новобудовами. Та являється офіційним представником забудовника.


ФОП Джугалик Василь Богданович
Автор:Джугалик Василь Богданович написать автору
http://www.new.lviv.ua
тел.:+38097 0113011

дата публикации: 18.09.2017 15:31


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены