<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

IMG_4391 IMG_4388 IMG_4382 IMG_4373
В Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» відбувся тренінг особистісного зростання та

розвитку комунікативних навичок для співробітників

20 вересня 2017 року група співробітників Державної установи «Торецька виправна колонія (№ 2)» прийняла участь у психологічному тренінгу, направленому на створення сприятливої атмосфери в колективі та досягненню найкращих результатів у службовій діяльності.
Велику відповідальність за особовий склад несуть співробітники відділу по роботі з персоналом, зокрема психолог цього ж відділу. До основних завдань психолога належать: проведення психодіагностики, надання індивідуально-психологічного консультування та практичної допомоги персоналу установи.
Протягом року в установі проводяться тренінги та заняття з особовим складом, які направлені на забезпечення психологічної рівноваги, професійних та зважених дій під час несення служби. Завдяки психологічним тренінгам завдання відділу по роботі з персоналом сьогодні можуть реалізовуватись у цікавій формі та інноваційний спосіб.
Під час тренінгу учасники активно виконували вправи: малювали, жваво обговорювали різноманітні питання, дискутували. Взагалі, такі заходи формують впевненість у собі, стимулюють роботу над собою, полегшують розуміння в процесі спілкування.
Після проведеного тренінгу співробітники відзначили, що їхній психологічний стан нормалізувався, після занять залишились лише позитивні емоції. Учасники налаштувались на подальшу продуктивну та конструктивну працю.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Ганна Дороніна написать автору

дата публикации: 20.09.2017 14:16


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены