<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

Торецьку виправну колонію (№ 2) відвідали представники Міжнародної

релігійної організації «Євангельське милосердя»
та церкви «Слово життя»


22 вересня 2017 року до Державної установи «Торецька виправна колонія (№ 2) завітали представники Міжнародної релігійної організації «Євангельське милосердя», церкви «Слово життя». Їх прибуття до установи також було присвячене і Міжнародному Дню Миру, яке відзначалось 21 вересня. Служителі місії регулярно відвідують установу, але цього разу був незвичайний захід. До нас завітали представники церкви із Сполучених Штатів Америки. Вони розповідали історії із свого життя, проводили богослужіння, співали релігійні пісні та молились разом із засудженими.
Із собою представники місії привезли гуманітарну допомогу, а саме баки для питної води із вмонтованими фільтрами, які відразу були встановлені у відділеннях СПС для засуджених та черговій частині установи для співробітників, а також привезли із собою теплі ковдри для засуджених, котрі відразу і подарували засудженим.
Адміністрація установи дуже вдячна місії «Євангельське милосердя» за співпрацю та надану допомогу. Сумісна робота установи та місії приведе до великих змін у житті багатьох засуджених та послужить їх духовному відродженню.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ СВПР написать автору
тел.:095 390-59-59

дата публикации: 22.09.2017 15:45


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены