<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

Укртелеком переключає абонентів на модернізовану інфраструктуру

Майже 25 тисяч одеситів вже користуються послугами оновленої мережі Укртелекому

До послуг мешканців Центрального, Приморського, Суворовського районів, зокрема, Аркадії, Слободки та селища Котовського, оновлена мережа Укртелекому. Тут триває заміна застарілих АТС на сучасні активні розподільчі шафи, а абонентів переключають на модернізовану інфраструктуру. Нову інфраструктуру Укртелекому побудовано на базі активних розподільчих шаф Huawei, за допомогою яких надається весь спектр послуг: SIP-телефонія, широкосмуговий доступ до інтернету за технологіями ADSL, VDSL, GPON, цифрове телебачення.

Завдяки технічній модернізації середня швидкість доступу до інтернету на існуючих ADSL-лініях зростає в рази і сягає 20 Мбіт/с. Цього достатньо для одночасного перегляду «Інтерактивного TV» та використання інтернету з кількох пристроїв. Також тепер є можливість підключитися і до швидкісного інтернету за технологією VDSL до 50 Мбіт/с.

У межах технічної модернізації мережі в Одесі вже встановлено майже 140 активних розподільчих шаф, побудовано більше 200 кілометрів волоконно-оптичних ліній зв’язку. Роботи тривають постійно, кількість користувачів оновленої мережі зростає щодня.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Литвиненко М. Д. написать автору

дата публикации: 26.09.2017 18:48


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены