<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Прийом засуджених з особистих питань по наданню правової допомоги

відбувся у Торецькій виправній колонії (№ 2)

28 вересня 2017 року для засуджених, які відбувають покарання в Державній установі «Торецька виправна колонія (№ 2)» відбувся черговий прийом з особистих питань працівниками «Торецького бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Відповідно до Европейської Конвенції з прав людини та ст. 59 Конституції України - кожен має право на професійну правову допомогу. Це стосується всіх громадян нашої держави, і тих що позбавлені волі також.
Адміністрація Державної установи «Торецька виправна колонія» (№ 2) докладає всіх зусиль, щоб кожен засуджений, у разі потреби, зміг отримати належну правову допомогу. Вже декілька місяців ми співпрацюємо з «Торецьким бюро правової допомоги». Співробітники бюро регулярно відвідують установу та допомагають засудженим у вирішенні іх правових питань.
На прийом звернулись 5 засуджених. Всім засудженим під час прийому були надані роз’яснення стосовно їх питань та надана практична допомога у написанні заяв та клопотань.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ СВПР написать автору

дата публикации: 29.09.2017 16:25


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены