<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

IMG_0161
Стів Возняк та Філіпп Ціммерман підтримали українських бізнесменів у створенні унікальної екосистеми в боротьбі з кіберзлочинністю

30 вересня 2017 року на території аеропорту «Антонов», розташованого у м. Гостомель, що під Києвом, відбулася легендарна подія в індустрії ІТ та світового бізнесу.

В рамках завершення третього Міжнародного форуму з кібербезпеки Hack IT на борту найбільшого у світі сучасного літака «Мрія» найвидатніші уми світового бізнесу обговорили майбутні перспективи та напрямки розвитку в сфері кібербезпеки.
Участь у брифінгу разом з Дмитром Будоріним, засновником Hacken Ecosystem, та Єгором Аушевим, керівником проекту Cyber Guard, взяв співзасновник Apple Inc. Стів Возняк.
Розпочинаючи брифінг, розробник першого персонального комп'ютера Стів Возняк наголосив, що кібератака — це друга за масштабами загроза людству з часів створення атомної бомби, і ситуація з кожним роком лише погіршується, а отже потреба в підтримці різних ініціатив із впровадження інновацій у галузі кібербезпеки для підвищення загальних стандартів безпеки зростає.

У свою чергу Дмитро Будорін розповів, що місія Hacken Ecosystem полягає у створенні торгівельного майданчика для пошуку уражених місць за винагороду, бізнес-акселератора, а також у проведенні щорічної конференції та змагань для спільноти «білих» хакерів. Згадані дії спрямовані на покращення інформаційної безпеки сучасного бізнесу та розвиток їхніх власних продуктів. Крім того, ініціатива відчутно мотивуватиме фахівців працювати в цьому напрямку завдяки гідній оплаті.

Єгор Аушев заявив, що для досягнення цих цілей вкрай важливо надати кращим фахівцям можливість об'єднатися в рамках одного проекту, оскільки це значно полегшить сприяння розвитку кібербезпеки. Крім того, він сповістив, що надасть додаткові умови для створення нових перспективних проектів у цій галузі.

Стів Возняк запевнив, що був вражений тим фактом, що українська бізнес-спільнота надає можливість молодим і талановитим фахівцям професійно розвиватися. Адже це допоможе спеціалістам з кіберзбезпеки обмінюватися досвідом та спрямовувати зусилля на боротьбу з кібератаками. Його надихнули наміри сучасних українських бізнесменів покращувати рівень інформаційної безпеки на національному рівні. Зокрема створити кібер-центр у Києві, який надаватиме відповідні послуги. Насамкінець Стів Возняк підкреслив, що приклад України в удосконаленні захисту свого кібер-простору гідний наслідування іншими країнами.
Після завершення свого виступу пан Возняк нагородив найкращих хакерів, яким вдалося виграти кубок HackIT.
Після нагородження до брифінгу приєднався Філіпп Ціммерман, творець першого пакету програмного забезпечення для шифрування електронної пошти. Він стверджував, що останнім часом багато міжнародних компаній зазнали нападів з боку кіберзлочинців, унаслідок чого було викрадено персональні дані людей, і це поставило під загрозу їхню фінансову безпеку. Тому пан Ціммерман наголосив на важливості поліпшення загального рівня кібербезпеки сучасних підприємств у розробці нових рішень.

Єгор Аушев нагадав, що на ринку вже існують компанії та проекти, орієнтовані на досягнення цієї мети, такі як Cyber Guard. Але ці компанії мають неодмінно співпрацювати між собою, аби сприяти діяльності молодих і талановитих людей, які мають перспективні ідеї. Така співпраця має бути націлена на технічне обслуговування та рекламну підтримку запуску їхніх продуктів і виходу на світовий рівень.

Дмитро Будорін у свою чергу заявив, що збирається інвестувати більше часу та коштів на виведення бізнес-акселератора як частини Hacken Ecosystem на міжнародний рівень. Він переконаний, що завдяки цьому кроку команда Hacken заохочуватиме молоді таланти, докладатиме більше зусиль та ефективно розкриватиме свої ідеї світові.

Філіп Ціммерман був захоплений цією ідеєю та побажав удачі бізнесменам у досягненні їхніх цілей та сприянні розвитку індустрії кібербезпеки.
По завершенні брифінгу Філіпп Ціммерман нагородив переможців бізнес-акселератор Hacken.


Fox
Автор:Нестеренко Т.А написать автору
тел.:+38063 7890272

дата публикации: 02.10.2017 15:33


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены