<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

DSC_0536 DSC_0538 DSC_0523
В Торецькій виправній колонії (№ 2) підведені підсумки роботи установи

за 9 місяців 2017 року

04 жовтня 2017 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№ 2)» у присутності першого заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції – Куратора установи підведені підсумки роботи установи за 9 місяців 2017 року. На підведенні підсумок також були присутні: начальник ДКВС України підполковник внутрішньої служби Юрій Кузнецов, начальник відділу охорони, режиму та нагляду в Донецькій області УДКВСУ Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ підполковник внутрішньої служби Сергій Грабовський.
Розпочався захід з обходу охороняємої території, а саме: відвідали периметр установи, ДІЗО/ПКТ, караульне приміщення, їдальню для засуджених, відділення СПС. Під час обходу керівництвом управління керівництву установи були надані рекомендації та вказані недоліки.
Після обходу був проведений прийом засуджених з особистих питань, на який звернулося 3 особи із числа засуджених. Керівництвом управління надані вичерпні відповіді на питання засуджених.
На підведення підсумків в актовій залі зібрались заступники начальника установи, начальники відділів та служб. Кожному доповідачу керівництво управління вказувало на недоліки, виявлені під час обходу, надавало побажання та рекомендації.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Шелкова Светлана Игоревна написать автору
тел.:095 390-59-59

дата публикации: 04.10.2017 14:46


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены