<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

DSCN1694 DSCN1537 DSC_1411 DSC03172
В Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)»

відзначили свято створення Всесвітньої Федерації профспілок

03 жовтня працівники профспілкових організацій відзначають своє професійне свято. У Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» про це свято також не забувають. В цей день ми висловлюємо подяку тим, хто завжди відстоює інтереси співробітників.
Робота профспілкової організації багато в чому залежить від її лідера. Так, хочеться подякувати голові профспілки Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» підполковнику вн.сл. Онищенку Роману - це захоплена, активна, життєрадісна людина, він завжди готовий прийти на допомогу. У нього багато цікавих ідей в усьому: як організувати відпочинок, підтримати людину в скрутну хвилину, надати матеріальну та моральну допомогу.
Робота профспілкового лідера в усі часи була необхідною, багатогранною і вкрай складною. Вона охоплює різні сторони життя. Саме до голови організації члени профспілки звертаються за допомогою. Він приймає на себе проблеми своїх колег та допомагає в їх вирішенні. Колектив профспілкового комітету бере участь в житті кожного співробітника. Тільки в такому колективі, де профком зацікавлений в створенні оптимальних умов праці для співробітників, можна відчувати себе комфортно і впевнено. Профспілкова організація розділяє радість і біль співробітників, кожен може розраховувати на підтримку у важкій ситуації, вони завжди допоможуть і словом і справою, ніколи нікому не відмовлять у допомозі.
Також профспілка не забуває про цікаве дозвілля своїх співробітників. Так, традиційними стали поїздки на море, в ліс за грибами. До свят завжди закуповуються подарунки. Не забувають також про дітей співробітників. До Нового Року всі малюки отримують солодощі від справжнього діда Мороза та Снігуроньки. Вони завжди пам'ятають про пенсіонерів кримінально-виконавчої системи та ветеранів.
Начальник установи полковник вн.сл. Олександр Григоренко вручив голові профспілки Лист-подяку та від імені всього колективу привітав із професійним святом: «Від щирого серця хочеться подякувати профспілковій організації Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» за їхнє добре, чуйне серце та душу, побажати благополуччя, щастя, міцного здоров'я, нових професійних успіхів і мирного неба над головою».


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ по роботі з персоналом написать автору

дата публикации: 04.10.2017 14:50


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены