<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Київ відвідав відомий європейський світловий дизайнер Нормундс Бласанс

Перший день, 29 вересня, Нормундс Бласанс присвятив різноманітним питанням реалізації світло-візуальної сценографії шоу – від продумування ідеї та складання бюджету до тонкощів спілкування із замовником. Пан Бласанс вдало ілюстрував свої тези прикладами успішних кейсів подій, світловим забезпеченням яких йому доводилося займатися.

Латвійський експерт провів семінар «Побудова сценічного світла для концертних та театральних шоу». Захід відбувався на базі LVSstudio – унікального творчого простору, можливості якого дають змогу втілити найскладніші схеми світла, відео та звуку.
Перший день, 29 вересня, Нормундс Бласанс присвятив різноманітним питанням реалізації світло-візуальної сценографії шоу – від продумування ідеї та складання бюджету до тонкощів спілкування із замовником. Пан Бласанс вдало ілюстрував свої тези прикладами успішних кейсів подій, світловим забезпеченням яких йому доводилося займатися. Серед наведених прикладів «Євробачення», тури гуртів Brainstorm та Океану Ельзи. Про вимоги та тонкощі сучасної професії художника зі світла розповів колега Нормундса – Яніс Снікерс, що спеціалізується на театральному світлі та вправно вміє моделювати світлові сцени в 3D. Для повного заглиблення в тему організатори залучили до семінару також фахівця із VR (віртуальної реальності) Андрія Солодкого, який поділився власним досвідом реалізації проектів у цій новій, але вже досить популярній зараз сфері. Також всі охочі мали змогу поринути у простори VR за допомогою спеціальних окулярів Oculus.
Другий день заходу був повністю практичним. Передбачалося, що захід відвідають люди, чия професія пов’язана зі світлом (lighting designers, VJs, motion designers). Втім виявилося, що ця тема цікава досить широкій аудиторії – серед відвідувачів заходу трапилися журналісти, івент-менеджери, рекламісти. Тож, фаховий рівень учасників семінару був абсолютно різним. Тому задля максимальної користі від роботи всіх було поділено на 2 групи. Учасників з просунутим рівнем взяв на себе Яніс. Ним були розглянуті нюанси підготовки 3D-моделі сценічного рішення в Sketchup та специфіка роботи в Wysiwyg-редакторі, а також прописування світлової партитури на пульті за таймкодом. Нормундс Бласанс зі своєю групою працював над типовим для галузі завданням – вони спробували поетапно відтворити роботу світлового дизайнера у процесі створенням єдиного світлового рішення для конкретного шоу-заходу. Результат був відтворений у візуалізаторі Wysiwyg.
Тож, протягом двох днів учасники заходу не лише почули про сучасні підходи у створенні світлових шоу, але й мали можливість практичної роботи з професійною технікою та програмним забезпеченням, оскільки технічну частину семінару забезпечувала компанія Zinteco – лідер у сфері технічного забезпечення світлом та звуком заходів в Україні.
Самоосвіта є трендом нашого часу. На різноманітні майстер-класи, лекції, курси нині значний попит і досить широка пропозиція. Втім, у сфері світлового дизайну освітня платформа LVSdesign (http://lvsdesign.com.ua) є поки що єдиною в Україні і дуже важливо, що заявлений рівень їх заходів є дуже високим. З одного боку, можливість прямого спілкування із фахівцями європейського рівня – потужний мотиватор для українських художників зі світла, що сприятиме підвищенню їх професійного рівня. А з іншого – інтеграція вітчизняних спеціалістів до європейського професійного середовища сприятливо позначиться на фаховому іміджі Україні в цілому.


Гольф-Центр Киев на Оболони
Автор:Дегтярева Олеся написать автору

дата публикации: 09.10.2017 16:13


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены