<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності відбудеться з 6 до 15 листопада 2017 року

Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності - це наймасштабніша освітня подія на тему економії, фінансової стабільності, обліку та планування особистого та сімейних бюджетів та пенсійної реформи

Ми запрошуємо тренерів-волонтерів до самостійної організації та проведення заходів для різних вікових і соціальних груп населення за спеціально розробленими методичними рекомендаціями та сценаріями відповідно до цільових аудиторій з їх особливостями та сферою інтересів.
Матеріали для самостійної організації та проведення заходів можна отримати, зареєструвавшись на сайті www.moneyweek.com.ua.
Усі зацікавлені партнери, які мають досвід, ресурси та бажання для проведення тематичних інтерактивних занять для різних соціальних та вікових груп населення, можуть приєднатися до заходів Всеукраїнського тижня фінансової грамотності.
Основними завданнями Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень стануть роз’яснення щодо ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень, нової пенсійної реформи.
Для отримання додаткової інформації, порад і рекомендацій звертайтесь за адресою електронної пошти moneyweek@ukr.net
Усі учасники Тижня фінансової грамотності отримають електронні сертифікати учасника. А найбільш активні - сертифікат на електронну версію книги "Как организовать детский бизнес-лагерь или серию тренингов".

О компании: Асоціація нової економічної освіти розробляє та організовує проекти з розвитку фінансової грамотності та основ підприємництва для дітей та молоді. З 2008 року у програмах та проектах Асоціації взяли участь понад 100 000 дітей та дорослих.&#8232;


Детки-Монетки
Автор:Сергій Біденко написать автору
http://www.moneyweek.com.ua

дата публикации: 17.10.2017 15:49


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены