<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

lifecell робить доступним Інтернет у роумінгу

17 жовтня 2017 року. Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про запуск нової послуги «Роумінг онлайн» для своїх абонентів, що перебувають в Єгипті, Туреччині, Греції, Таїланді, Шрі-Ланці, на Кіпрі та в інших країнах.

Підключивши послугу, абонент lifecell отримає 500 МБ на 7 днів за 150 грн для користування мобільним інтернетом у роумінгу більше ніж у 20 країнах світу.
Щоб забезпечити абонентів доступним мобільним Інтернетом за кордоном, діджитал-оператор lifecell запроваджує унікальну послугу «Роумінг онлайн». Відтепер, подорожуючи до Туреччині, Єгипту, Греції, Чорногорії, Литві, Латвії, Естонії, Швейцарії, Норвегії, Фінляндії, Кіпру, Шрі-Ланки та інших країн, можна сміливо залишатись онлайн, адже 500 МБ Інтернету на сім днів у більш ніж двадцяти країнах коштуватиме лише 150 грн.
У разі підключення «Роумінг онлайн» кожен абонент зможе обрати найбільш зручний для нього варіант користування послугою за кордоном: на сім днів одноразово, а потім, за потреби, перезамовити послугу повторно, або ж підключити її на постійній основі. Для підключення та керування новою послугою потрібно набрати комбінацію *108*7#виклик.
З часу впровадження зв’язку третього покоління в Україні, абоненти lifecell активно користуються високошвидкісним мобільним Інтернетом, потребуючи все більше гігабайт для спілкування, перегляду відео та обміну інформацією. На початку 2017 року lifecell запропонував нові спрощені тарифи у вигляді пакетних пропозицій для дзвінків, інтернет-трафіку і SMS в 57 країнах для абонентів передплаченого зв'язку та для контрактних абонентів.
«Роумінг онлайн» доступний всім абонентам оператора індивідуальної форми обслуговування. Більш детальну інформацію про послугу та країни, в яких можна нею користуватися, можна отримати за посиланням: s.lifecell.ua/ro

***
lifecell — український оператор, який надає справжню свободу спілкування, у першу чергу через високошвидкісний мобільний Інтернет. За допомогою доступного 3G+ Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальникові конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець другого кварталу 2017 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,4 млн користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні та вигідні для користувачів розумних пристроїв.

О компании: lifecell — єдиний оператор ринку, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.


o2pr
Автор:Медуна написать автору
тел.:044 545 77 07

дата публикации: 18.10.2017 15:14


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены