<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

ecopark7
Акція проти знищення унікальних озер на Осокорках

21 жовтня активні мешканці Дарницького району м. Києва та представники ГО “Екопарк Осокорки” провели акцію “Посади дерево в своєму Екопарку Осокорки”, щоб звернути увагу київської влади до проблеми забудови території навколо озер Небреж, Тягле, Мартишів (південніше вул. Колекторної).

В акції взяло участь майже 300 осіб, які висадили близько 1000 саджанців.

Кияни хочуть створити ландшафтний природний парк на місці унікальних для Києва озер та заливних лугів, які відомі ще з часів Київської Русі, й не допустити забудови південних Осокорків. Саме таку петицію до Київради підтримало понад 11000 осіб майже два роки тому.

Представники ГО “Екопарк Осокорки”, які об’єднались в ініціативну групу для захисту озер, сьогодні закликали міського голову, депутатів Київської міської ради та відповідальних осіб негайно відновити розгляд Петиції та напрацювати план дій з реалізації Петиції спільно з ГО та громадою Осокорків, щоб не допустити соціального конфлікту довкола чергової скандальної забудови. ГО «Екопарк Осокорки» та усі мешканці масиву Осокорки та Дарницького району висловили готовність рішуче відстоювати свої права на комфортне для життя середовище та безпечне довкілля.

«Ціна оренди озер та лугів, які забудовник ТОВ «Контактбудсервіс» планує знищити та закатати у бетон, є не просто низькою, а просто образливо смішною! Понад 175 гектарів унікальних рекреаційних територій, лугів та лісу у нас забрали менше ніж за 1,5 грн на рік в перерахунку на одного киянина.1,5 грн на рік – це компенсація, яку кожному киянину пропонують за стояння в багатогодинних заторах та на перевантажених мостах, за переповнені поїзди метрополітену в час пік, відсутність місць в дитячих садках та переповнені класи у школах, за відсутність навіть можливості прогулятися з дітьми уздовж чистих озер та активно провести час на природі»,- наголосили активісти ГО “Екопарк Осокорки” у своєму публічному зверненні.

Зокрема активісти та громада вимагають:

1) припинення  будь-яких будівельних робіт на території, прилеглій до озер Небреж, Тягле, Мартишів (південніше вул. Колекторної);
2) розірвання договорів оренди  із забудовником ТОВ «Контактбудсервіс» з потреб суспільної необхідності;
3) зміни цільового призначення земельних ділянок від вул. Колекторної і далі на південь до адміністративної межі міста з земель житлової забудови на землі рекреаційного призначення;
4) реалізацію вимог Петиції та створення регіонального ландшафтного парку «Осокорки» з парковою зоною довкола озер Небреж та Тягле для задоволення рекреаційних потреб мешканців міста.

Офіційні канали комунікації в соцмережах:

Група в Facebook: https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark
Група у Viber: екоПарк
Офіційна сторінка Екопарку в Facebook: https://www.facebook.com/ecoparkosokorky
Номер телефону ГО “Екопарк Осокорки”: +380975101251

О компании: ГО “Екопарк Осокорки”


ГО "Життя"
Автор:Тотовицька Оксана написать автору
тел.:063 2617405

дата публикации: 23.10.2017 10:15


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены