<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

lifecell запустив групові відеодзвінки в месенджері BiP

25 жовтня 2017 року. Діджитал-оператор lifecell розширив можливості BiP новою функцією відеодзвінків у групах до шести чоловік. Більшість популярних месенджерів такої опції не пропонують.

25 жовтня 2017 року. Діджитал-оператор lifecell розширив можливості BiP новою функцією відеодзвінків у групах до шести чоловік. Більшість популярних месенджерів такої опції не пропонують.

Оператор lifecell продовжує розвивати мобільний додаток BiP, доповнюючи його новими корисними функціями. Відтепер користувачі BiP можуть здійснювати групові відеодзвінки до шести учасників одночасно. Для здійснення таких дзвінків можна користуватися як мобільним Інтернетом, так і Wi-Fi-мережею, у тому числі в роумінгу. Нова функція доступна всім користувачам BiP. Для здійснення групового відеодзвінка необхідно вибрати потрібні контакти, додати їх в групу й натиснути кнопку у вигляді відеокамери у верхньому правому куті.
lifecell постійно розвиває функціонал додатка, орієнтуючись на потреби своїх користувачів. Так, улітку 2017 року в додатку було реалізовано унікальну опцію — можливість телефонувати з месенджера (BiP out виклик) на будь-які номери lifecell, навіть на ті, де не встановлено BiP. Ця функція дозволяє користувачам BiP телефонувати без додаткової плати за трафік і користуватися локальними тарифами відповідно до свого тарифного плану як через мобільний інтернет і Wi-Fi, так і в рамках 100 МБ у роумінгу (згідно з послугою «Безкоштовний BiP у роумінгу»).
Месенджер також має різноманітні канали. Одним з найпопулярніших у BiP є канал подій футбольного клубу «Динамо». Починаючи із серпня поточного року всі користувачі додатка BiP, які підписалися на канал «ФК «Динамо Київ», після кожного офіційного матчу динамівців отримують по 1 ГБ Інтернету за кожен гол, що було забито командою «Динамо Київ» у ворота суперника, і ще по 3 ГБ — додатково за перемогу в матчі.
Окрім якісних відеодзвінків, голосових та спеціальних каналів, BiP підтримує низку додаткових креативних функцій для відправлення повідомлень — оригінальні стікери з українською тематикою та меми.
Месенджер розроблений материнською компанією Turkcell і на сьогодні кількість його завантажень досягла 15 млн у 189 країнах світу. Додаток BiP мають можливість безкоштовно встановити з App Store та Google Play всі користувачі мобільних гаджетів на базі iOS 7.0 і пізніших версій, а також Android 4.0 і пізніших версій. Більше інформації — на офіційному сайті lifecell.ua чи на сторінці bip-ua.com.

***
lifecell — український оператор, який надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний Інтернет. За допомогою доступного 3G+ Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100 % акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99 % території України. Станом на кінець другого кварталу 2017 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,4 млн користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні та вигідні для користувачів розумних пристроїв.

lifecell — єдиний оператор ринку, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.


o2pr
Автор:Медуна написать автору
тел.:044 545 77 07

дата публикации: 27.10.2017 16:19


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены