<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

lifecell дозволяє абонентам обирати бажаний номер не виходячи з дому

31 жовтня 2017 року. Діджитал-оператор lifecell першим в Україні надає своїм абонентам зручну можливість змінювати через Інтернет новий номер своєї SIM-карти на будь-який вільний бажаний.

lifecell продовжує розширювати набір можливостей для існуючих та потенційних абонентів, запровадивши зручну безкоштовну послугу зміни номера будь-якої неактивованої SIM-карти. Найчастіше користувачі хочуть сконструювати свій номер із числа власної дати народження, дати народження близьких або інших особистих пам’ятних дат.
Відтепер не має значення, який номер стартового пакета придбав абонент. Перед активацією SIM-карти lifecell він може легко замінити цей номер на бажаний вільний безпосередньо на сайті оператора.
Підключити обраний номер просто. Потрібно придбати будь-який стартовий пакет lifecell та зарезервувати номер телефону, який подобається абоненту, на сторінці «Вибір номера» офіційного сайту оператора за посиланням s.lifecell.ua/vn. Після цього на сторінці s.lifecell.ua/zn можна здійснити підключення нового номера. Важливо, щоб при цьому стартовий пакет не був активованим.
Нагадаємо, що в грудні 2016 року lifecell запровадив послугу вибору бажаного мобільного номера онлайн на сайті оператора. Щоб скористатися нею, потрібно перейти до розділу «Інтернет-магазин» на сайті, обрати й зарезервувати бажаний номер серед доступних, а потім отримати SIM-карту з унікальним номером у найближчому магазині lifecell. Нова послуга «Зміна номера» стала продовженням цієї ініціативи оператора та забезпечила абонентам можливість обирати й підключати новий номер незалежно від їх місцезнаходження.

О компании: lifecell — український оператор, який надає справжню свободу спілкування, у першу чергу через високошвидкісний мобільний Інтернет. За допомогою доступного 3G+ Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.
100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець третього кварталу 2017 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,2 мільйона користувачів.
Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні й вигідні для користувачів розумних пристроїв.
lifecell — єдиний оператор ринку, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.


o2pr
Автор:Медуна написать автору
тел.:044 545 77 07

дата публикации: 02.11.2017 18:25


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены