<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Tamara Smovzhenko
У Львові стартували Дні фінансової обізнаності

Рівень фінансової освіти в Україні залишається досить низьким, порівняно з країнами Європейського Союзу. Українці надають перевагу готівці, довіра до банківської системи залишається невисокою, використання новітніх банківських послуг зростає повільними темпами, саме тому підвищення рівня фінансової обізнаності українців є стратегічним завданням держави.На цьому наголошували сьогодні, 1 листопада, учасники урочистого відкриття Днів фінансової обізнаності у Львові.

Львів став другим містом після Одеси, де реалізується спільний проект з підвищення фінансової грамотності Національного банку України, компанії Visa, USAID, Університету банківської справи, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Впродовж трьох днів усі бажаючі львів’яни (від школярів до пенсіонерів) зможуть взяти участь у більш ніж 40 різноманітних заходах: екскурсіях, круглих столах, інтерактивах, лекціях та навчитись правильно управляти фінансами, формувати сімейний бюджет, користуватися сучасними фінансовими послугами.
«Бути свідомим у прийнятті фінансових і економічних рішень є важливою передумовою довіри до банківської системи, збільшення депозитів, поновлення кредитування і, як наслідок, зростання України, - каже Роман Борисенко, заступник голови Національного банку України. - Рівень фінансової обізнаності в Україні низький і ситуація не змінюється протягом останніх 10 років. Ми прагнемо це змінити».
На думку ректора Університету банківської справи Тамари Смовженко, саме молодь може стати рушієм змін в економіці країни, тому так важливо, аби вивчення фінансової грамотності починалося зі шкільної та дошкільної освіти.
«Дуже важливо, що Міністерство освіти та науки України у Національній стратегії розвитку освіти до 2021 року врахувало формування компетентності з фінансової грамотності.
На даний час більше 27 тисяч школярів у різних регіонах країни вивчають фінансову грамотність у школах, завдяки реалізації проекту «Фінансова грамотність», стартував у 2010 році за підтримки USAID у партнерстві з Університетом банківської справи та Національного банку України», - зазначила Тамара Смовженко.
Завдяки Університету банківської справи в Україні розроблені навчальні посібники для вчителів та підручники, робочі зошити з фінансової грамотності для учнів 2-9 класів, започатковано проведення Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності.
За словами керівника проекту «Трансформація фінансового сектору» агентства США з міжнародного розвитку USAID Роберта Бонда, із технологічної точки зору світ рухається в бік більшого використання електронних послуг, а не готівки, тому Україна має надолужувати це відставання. На даний час українці надають перевагу готівці перед електронними платежами – у співвідношенні 10:3.
Організатори Днів фінансової обізнаності сподіваються, що у 2018 році проект вдасться реалізувати у 20 містах України.

О компании: ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.


Университет банковского дела Национального банка Украины
Автор:Панченко Ольга Викторовна написать автору
http://www.ubs.edu.ua
тел.:044 425-96-13

дата публикации: 02.11.2017 18:26


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены