<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Ірокс
Незаконні забудови Львова. Кому вірити? Кому ні?

Незаконні забудови Львова.

Станом на 15 листопада під немилість департаменту юридичної підтримки Львівської міськради, потрапила «славнозвісна» компанія забудовник ПрАТ «Ірокс» За словами директора департаменту, пані Гелени Пайонкевич, дана компанія немає належних дозвільних документів на будівництво по вул. Антонича-Майданна, вул. Шевченка 418, вул. Величковського 61,62 та вул. Тернопільска 42.

Останнє за словами пані Гелени здійснюється взагалі без жодного документу на проведення будівельних робіт і це підтвердили у архбудконтролі нашого міста. Враховуючи дані факти Львівська міська інспекція видала постанову про зупинення будівельних робіт ПрАТ «Ірокс» . Також зважте свій вибір квартир по вул. Шевченка 418 та вул. Антонича-Майданна. За даними адресами будинки що будувала компанія введені в експлуатацію інспекцією ДБК але через відсутність належної документації, несплати орендної плати за земельну ділянку і не роблячи внесків на розвиток інфраструктури міста всі ці фактори не дають можливість мешканцям без рішення суду отримати свідоцтво на право власності. Саме тому ми рекомендуємо кілька разів подумати перш ніж придбати квартири за цими адресами.

А ми і надалі будем слідкувати за ринком новобудови Львова і надавати Вам об’єктивну інформації.

Враховуючи наш досвід можемо і надалі рекомендувати вам наші новобудови а серед них ЖК «Національний» по вул.Стрийська 108, ЖК «Веселка» від компанії ТзОВ «Екскомбуд», новобудови від компанії Авалон, проспект Чорновола та інші житлові комплекси та будинки які ми рекомендуємо як надійні і ви завжди можете їх придбати у нас без комісії та переплат.З повагою директор компанії продажу новобудов АН «Новий Львів» Василь Джугалик.#ірокс #міськрада #жк_національний #авалон #екскомбуд #житловий_комплекс #веселка

О компании: Компанія з продажу новобудов.


ФОП Джугалик Василь Богданович
Автор:Джугалик Василь Богданович написать автору
http://www.new.lviv.ua
тел.:+38 0970113011

дата публикации: 15.11.2017 15:33


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены