<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Карпинця
«Львівська політехніка» отримала дозвіл на будівництво по вул. Карпинця-Засядка.

Будівництво по вул. Карпинця - Засядька.

За повідомлення сайту Захід нет, львівський окружний адміністративний суд скасував заборону Мінкультури на будівництво житлового буднку з комерційними та офісними приміщеннями на розі вул. Карпинця – Засядька. Однак юристи університету таки переконали суддів що будівництво в даному місці можливо, так як, Міністерство культури досі не затвердило межі історичного ареалу, тому погодження будівництва в даному випадку не порушує чинного законодавства.
Нагадаємо у травні цього року, Мінкультури зупинило проведення робіт на даній ділянці, оскільки «Львівська політехніка» не погодила проект і дозвіл на проведення робіт в історичному місці.
Цікаво, що з даним будівництвом вже пов’язані судові процеси, зокрема у 2013 році з ініціативи правозахисників та мешканців було скасовано декларацію а у 2016 прокуратура області також повідомляла про подачу до суду позову на посадовців департаменту архітектури за ігнорування у обстежені памяток культурної спадщини навколо вул. Карпинця та Засядька.
Також стало відомо підрідника будівництва яким виявилось ТзОВ «Будівельно-ремонтне підприємство "Технобуд"», власник якого, за даними аналітичної системи YouControl, є бізнес-партнер братів Дубневичів, колишній директор ТзОВ «Корпорація КРТ» Юрій Пастернак.
АН «Новий Львів» і надалі буде відслідковувати новини ринку нерухомості Львова.
З повагою Василь Джугалик. Незалежний ріелтор. Агенція з продажу новобудов.
#новий_львів #новобудови_львів #незалежний_ріелтор #Агенція_нерухомості #Технобуд #будівництво_карпинця #скандальні_забудови

О компании: Компанія з продажу новобудов


ФОП Джугалик Василь Богданович
Автор:Джугалик Василь Богданович написать автору
http://www.new.lviv.ua
тел.:+38 0970113011

дата публикации: 29.11.2017 16:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены