<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Чорна П'ятниця в Ocean Plaza

24 листопада в ТРЦ Ocean Plaza пройшла масштабна подія, присвячена Чорній П’ятниці. До двох ночі відвідувачі брали участь у конкурсах і активностях, а також купували речі світових брендів з шаленими знижками.

Святкова атмосфера шопінг-вечірки, яскрава шоу-програма, а на вітринах улюблених брендів зазначені знижки, від яких голова йде обертом. Це не мрії, а опис подій головного розпродажу року — Чорної П’ятниці в столичному ТРЦ Ocean Plaza.
На сцені та в численних інтерактивних зонах ТРЦ проводилися конкурси та розіграші призів. Всі учасники отримали гарантовані подарунки — сертифікати або купони на додаткові знижки. Двом найщасливішим переможцям дісталися квитки на унікальне магічне шоу «The Illusionists» і легендарний селфі-дрон Spark від DJI.
Запальну атмосферу шопінг-вечірки підтримували талановиті українські зірки: інді-рокерський гурт «LUMIERE», яскравий дует Play та креативний молодий виконавець OMUT.
Розважальна програма та шопінг-вечірка тривали до 2 годин ночі — і до самої останньої миті в Ocean Plaza було цікаво та людяно.
Залишайтеся на хвилі стильного шопінгу з Ocean Plaza!


ТРЦ Ocean Plaza
Автор:Андрей Андрейчук Василевич написать автору
тел.:098 43823742

дата публикации: 29.11.2017 16:33


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены