<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Заочна освіта в МАУП: розпочни нове життя!

Тобі набридло витрачати час лише на домашні клопоти, і ти мрієш повернутися до активного життя? Бажаєш змінити свій нудний фах, що не дає тобі змоги влаштуватися на цікаву та перспективну роботу?

Тобі набридло витрачати час лише на домашні клопоти, і ти мрієш повернутися до активного життя? Бажаєш змінити свій нудний фах, що не дає тобі змоги влаштуватися на цікаву та перспективну роботу? Міжрегіональна Академія управління персоналом допоможе тобі в цьому! Усіх амбіційних та цілеспрямованих жінок МАУП запрошує на навчання! Для отримання сучасної вищої європейської освіти обери зручну заочну форму навчання, що дозволить тобі приділяти вдосталь часу своїй сім’ї та власним хобі. А вартість навчання за найперспективнішими спеціальностями – всього від 500 грн на місяць!
До речі, відсутність сертифіката ЗНО не завадить тобі отримати вищу освіту. Обирай освітню програму без ЗНО та вступай в Польсько-Український культурно-освітній центр Університету менеджменту в Легниці при МАУП! Закінчивши перший курс в освітньому центрі, ти можеш обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеня бакалавра в Польщі.
До того ж, на Дні відкритих дверей у МАУП 18 листопада ти гарантовано отримаєш знижку 20% на навчання! Реєструйся на відвідини Дня відкритих дверей та поспішай за своєю мрією до МАУП: http://od.maup.com.ua/
Київ, Фрометівська, 2
Приймальна комісія:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47


МАУП
Автор:Клариса Васильева написать автору
http://www.maup.com.ua
тел.:050 444-64-46

дата публикации: 07.12.2017 19:43


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены