<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар за 20 років: 22 тис. базових станцій, 52 млрд грн податків, 26,4 млн клієнтів

20 років тому в мережі найбільшого оператора мобільного зв’язку України – Київстар – пролунав перший дзвінок. Через рік компанія обслуговувала усього 500 абонентів, а сьогодні зв’язком Київстар користується 26,4 млн абонентів.

За 20 років телеком мережа компанії виросла до 230 тис. радіопередавачів, 40 тис. км оптичних ліній зв’язку, понад 22 тис. базових станцій. Щодня мережа Київстар забезпечує понад 500 млн дзвінків, відправку 3,5 млн SMS і MMS та передачу 347 тис. ГБ дата-трафіку. Компанія надає послуги 3G на території, де живуть майже 80% громадян України і готова до запровадження технологій нового покоління 4G.
Інноваційність
За роки роботи Київстар став ініціатором багатьох позитивних змін як для клієнтів, так і для ринку телекомунікацій.
У 1998 році компанія першою серед телеком-операторів України почала надавати послугу sms.
У 2000 році — першою запустила мобільний інтернет – WAP - і скасувала плату за вхідні дзвінки в мережі.
У 2016 році – першою запустила інноваційні тарифи, які дають можливість без обмежень користуватись соціальними мережами, дивитись відео і слухати улюблену музику, не турбуючись про кількість мегабайтів на рахунку. Того ж року компанія запустила рішення, яке дозволяє оплачувати мобільний і фіксований зв’язок одним рахунком зі знижкою у 50%. Крім того Київстар запропонував доступні тарифи у роумінгу: дзвінки від 2 грн за хвилину, інтернет від 0,35 грн за мегабайт, SMS – по 1 грн. При цьому, абонентам не потрібно більше замовляти додаткові послуги або щось налаштовувати, роумінг підключається автоматично.
Соціальна відповідальність
Київстар – це не тільки телеком-послуги. Для компанії є важливою соціальна відповідальність. За 20 років роботи компанія виділила на благодійні цілі понад 200 млн грн.
Тільки за останні два роки компанія здійснила понад 75 благодійних і соціальних проектів. Оператор надає допомогу Національній поліції України у розшуку зниклих дітей, підтримує освітні проекти у галузі точних і природничих наук, організовує безкоштовне навчання у галузі Big Data, допомагає дітям і незахищеним верствам населення. У цьому році Київстар створив інтернет-платформу Sharity для наступної реалізації благодійних ініціатив і фандрайзингу.
Київстар – створений в Україні, працює для українців і залишається найбільшим інвестором і платником податків і роботодавцем №1 на телеком-ринку, однією з кращих соціально-відповідальних компаній.
Дякуємо, що ви з нами!
Довідка про компанію
Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.
Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.
Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращим роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більш 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Киевстар
Автор:Черняк Владислав Владимирочив написать автору
http://kyivstar.ua
тел.:044 4660466

дата публикации: 12.12.2017 16:47


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены