<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

20171214_131516 IMG_2383 IMG_2387
Програма НАТО українським військовослужбовцям

Програма НАТО українським військовослужбовцям

У навчальному центрі громадської організації «Ліга офіцерів» відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, які навчалися за напрямом «Менеджмент перевезень» у районі Кульбакіне міста Миколаєва.
На тримісячних курсах, які проводив навчальний центр перепідготовки та соціальної адаптації за фінансової підтримки НАТО, навчалися й здобули нову спеціальність 23 військовослужбовці місцевого гарнізону.
Мета діяльності – підтримка в переході з військової до цивільної кар’єри військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань.
Студентами курсів стали військовослужбовці, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, що залишили лави ЗСУ протягом останніх трьох років. Частина студентів – це офіцери, що залишили лави ЗСУ 10 років тому, а потім були мобілізовані й залучені до АТО.
Ці курси забезпечили колишнім військовослужбовцям не тільки професійну перекваліфікацію. Слухачі курсів отримали корисну інформацію щодо механізмів створення власної справи, а також допомогу в працевлаштуванні.
Громадська організація «Ліга офіцерів» організовує та проводить навчання в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській, Запорізькій та Донецькій областях України, своєю діяльністю охоплює понад 20 населених пунктів. Найбільш затребуваними видами підготовки є спеціальності, пов’язані з економічним блоком, передусім з менеджментом, логістикою та комп’ютерними технологіями.
Усього в рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців за останні 10 років навчальним центром «Ліги офіцерів» перекваліфіковано на цивільні спеціальності 1703 особи, понад 1200 слухачам курсів надано допомогу в працевлаштуванні.

Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів»


Ліга офіцерів
Автор:Арнаутов Олександр Олександрович написать автору

дата публикации: 15.12.2017 15:36


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены