<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

У КМДА відбувся студентський благодійний ХІІ Аукціон надій «ТАМ тебе почують»

12 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся ХІІ Аукціон надій, організований студентами Університету банківської справи, під час якого відбулися відкриті торги, «тихий аукціон» з лотами від відомих українців та студентська лотерея.Молодь збирала кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ» у Києві.

На торгах з молотка пішло 28 лотів від відомих українців, серед яких фотолітопис «100 річчя з дня утворення першого Українського Уряду» (1917-2017рр.) від Першого прем’єр – міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Kубіва, картина «Рідзвяна історія» від Катерини Ющенко, Голови Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», корабель «Σωτηρια» (з грец. «Спасіння») від Верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського - предстоятеля Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука, панно «Батьківщина Тараса Шевченка» від Олександри Теліженко тощо.
Окрім того, на заході пройшла безпрограшна лотерея. Кожен покупець мав змогу виграти один з дев'яти презентаційних дарунків, переданих від Посольств Білорусі, Болгарії, Киргизстану, Литви та Угорщини в Україні. Благодійний вечір завершився студентським балом.
Нагадаємо, започаткований у 2006 році благодійний проект «Аукціон надій» – трьохразовий переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна» – сьогодні є однією з наймасштабніших молодіжних доброчинних акцій в Україні. За 11 років студенти Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» зібрали 2 млн. 143 тис. грн. та здійснили одинадцять важливих соціальних проектів в Україні.

О компании: ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.


Университет банковского дела Национального банка Украины
Автор:Панченко Ольга Викторовна написать автору
http://www.ubs.edu.ua
тел.:044 425-96-13

дата публикации: 15.12.2017 15:37


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены