<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

У Києві пройде тематична конференція Business, Innovations, Education

3 лютого 2018 року в столиці України відбудеться тематична конференція Business, Innovations, Education - 2018, організована «Домом інновацій». У Міжнародному виставковому центрі 14 спікерів поділяться досвідом реалізації ділових планів шляхом додаткової освіти та впровадження інноваційних рішень.

«Якщо ви сьогодні не вчитеся - вже завтра вас обійдуть конкуренти. Адже спосіб ведення бізнесу змінюється щороку і навіть щомісяця. Додаткова освіта стало необхідністю для представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сегменту. Ставки високі: без інноваційного підходу в наш час не вирішити цілий ряд практичних завдань в керуванні бізнесом»- саме такий меседж звучить від організаторів конференції, «Дому інновацій».
Конференція Business, Innovations, Education - 2018 обіцяє зібрати близько 500 власників малого і середнього бізнесу з усієї України. Якщо Ви хочете отримати інструменти для розвитку своєї справи в умовах жорсткої конкуренції, провести день в діалозі, наповненому інноваційними програмами та практичними прикладами, тоді вам точно до нас.
Під час конференції пролунає безліч актуальних і цікавих тем: як впровадження інновацій впливає на розвиток невеликих компаній і цілих корпорацій, як запустити креативне мислення у співробітників, самоосвіта і самонавчання - плюси та мінуси. Всім цим досвідом з Вами поділяться спікери - успішні підприємці та бізнес тренери, засновники платформ і бізнес - шкіл.
Конференцію відвідають спікери не тільки з України, а й інших країн. Наприклад, засновник «James Cook Media» Samuel P.N. Cook з Варшави. Він розповість про ключові моменти в сторі теллінгу - маркетинговий прийом, який використовує медіа-потенціал з метою передачі інформації і транслювання сенсу за допомогою розповідання історій.
Олег Катюхін, дослідник нейро-технологій в бізнесі, консультант з нейро-маркетингу і нейро-менеджменту, вчений, лікар, магістр медицини торкнеться таких питань як: Чим керується споживач? Що керує прийняттям рішень? Яка справжня природа мотивації? Що рухає до успіху? На його думку, відкриття медицини, останні досягнення нейро-біології, еволюційної психології допомагають компаніям бути більш прибутковими, а їх керівникам і колективу - ефективними.
Петро Синегуб, бізнес-тренер, лектор і творець Бізнес Академії «4Smart» поділитися секретами про те, як шукати в команду чемпіонів (авторська технологія найму), як збільшити ефективність компанії за допомогою нематеріальної мотивації і як створити бізнес імперію (системний бізнес. З чого почати і на що звернути увагу).
Гуру таких компаній як Cisco, IBM, Samsung, Beeline Михайло Городецький розкриє важливу тему: «Управління клієнтським досвідом - як збільшити дохід». Він розповість про те, як утримати клієнта, а також змусити його платити більше, про новий підхід в сервісі і багато іншого.
Дмитро Тетервак, засновник проекту «Бізнес на автопілоті. Як навести порядок у власному бізнесі», засновник проекту «TDSales» поділиться актуальною на сьогодні темою: «У чому інновація? Чому вона потрібна мені (як бізнесу клієнта)?».
Віктор Комаренко, співзасновник освітньої платформи «R & D - лабораторії Beehiveor» підніме тему самонавчання і самоосвіти; використання нейронаук в навчанні; техніки тренування пам'яті. Крім того, розповість, що таке інновації, як з'являється потреба в них і чому та де ми їх шукаємо.
В роботі конференції візьме участь засновник «Дому інновацій» Ігор Миколайович Янковський.
Попередня програма конференції:
10:00 - реєстрація учасників;
11:00 - вступне слово модератора і організаторів конференції;
11:05-13:00 - виступи спікерів (тривалість - до 25 хв кожен виступ, 5 хв - на питання із залу);
13:00-14:00 - обідня перерва;
14:00-16:00 - панельна дискусія (тривалість виступів кожного спікера - до 15 хв);
16:00-16:30 - кава-пауза;
16:30-18:30 - виступи спікерів (тривалість - до 25 хв кожен виступ, 5 хв - на питання із залу);
18:30-19:00 - підбиття підсумків конференції, загальне обговорення всіх виступів дня.
Більше про проект «Дім Інновацій» можна дізнатися на сторінці в Фейсбуці www.facebook.com/innovationhouse.org.ua і на сайті www.innovationhouse.org.ua


SEVEN Communications
Автор:Продиус Сергей Дмитриевич написать автору
http://www.7com.com.ua
тел.:050 0379356

дата публикации: 27.12.2017 18:05


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены