<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

! IMG_1594_новый размер ! IMG_1617_новый размер ! IMG_1867_новый размер ! IMG_1949_новый размер ! IMG_2022_новый размер ! IMG_2085_новый размер ! IMG_2138_новый размер ! IMG_2147 ! IMG_2274_новый размер ! IMG_2282_новый размер ! IMG_2303_новый размер ! IMG_2401_новый размер ! IMG_2520_новый размер ! IMG_2727_новый размер
У Карпатах на Різдво зірки зварили грибну юшку

Вже п'ятий рік зірки збираються в Карпатах у готелі Romantik Spa Hotel на фестиваль Winter Romantik Fest. Традиційно вони готували різдвяні страви для Святвечора і святкували Різдво.

Все більше наших знаменитостей обирають рідну країну для зимового та літнього відпочинку. «У цьому немає нічого дивного, - каже засновник фестивалю Іван Гаврон, - адже Карпати завжди були місцем сили і концентрації українських традицій. Крім того, такої гостинності й теплоти за кордоном ви не знайдете ». На фестивалі прийнято велику увагу приділяти національній кухні й різдвяним традиціям. На Святвечір гостей пригощали 12-ма пісними стравами, серед яких - пісні голубці, грибний суп на відкритому вогні і головна страва Святого вечора - кутя. І, якщо кутею займалися жінки - Ольга Сумська, Тоня Матвієнко, Наталія Бучинська і Тетяна Гончарова, то грибну юшку готували чоловіки - Віталій Борисюк, Арсен Мірзоян та засновник фестивалю Іван Гаврон. Особливо вразив гостей суп на вогні, оскільки був зварений за спеціальним рецептом на основі ароматних білих лісових грибів. Як з'ясувалося традиції приготування головної різдвяної страви - куті в зіркових сім'ях дуже відрізняються. У сім'ї Тоні Матвієнко приготуванням куті завжди займався батько. «Мій батько Петро Гончар - відомий художник і директор Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» завжди особисто займається приготуванням куті, - розповідає Тоня, - крім того, у нас не прийнято додавати в кутю мед та узвар. Вважається, що вони перебивають смак страви. Головними інгредієнтами вважаються зерно, мак і волоські горіхи. Мак потрібно перетерти в спеціальній макітрі - макогоні. Якщо мак добре перетертий, то кутя буде насиченою і смачною, а, як відомо, чим багатша кутя, тим багатшим буде рік». Ольга Сумська зазначає, що в її родині кутя готувалася виключно жінками, а мед і узвар - це одні з найважливіших інгредієнтів. Також особливого шарму і смаку додають перетерті сухофрукти і родзинки. Причому, за словами народної артистки важливо взяти, як світлі, так і темні види родзинок. Наталя Бучинська зазначає, що важливо гарненько відварити мак, а тільки потім перетерти його. На фестивалі також відбувся аукціон в рамках проекту «Врятуймо скарби разом», який проводиться спільно з Івано-Франківським краєзнавчим музеєм. Лотами аукціону стали копії реставрованих творів мистецтва, за які вдалося зібрати 106 000 гривен. Ці кошти підуть на подальші реставраційні роботи раритетних творів з фондів музею. У цей вечір засновник фестивалю Winter Romantik Fest Іван Гаврон отримав нагороду за меценатство від Президента України Петра Порошенка.


PR advice
Автор:Виктория Нестеренко написать автору
тел.:093 514 03 84 098 110 16 38

дата публикации: 09.01.2018 16:15


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены