<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Нові освітні можливості з Китайською Народною Республікою

26 січня 2018 року Університет банківської справи підписав договір про співпрацю в галузі освіти з Українським інститутом міжнародної освіти.

Зокрема, договором передбачається академічна мобільність науково-педагогічних та інших працівників, фахівців, слухачів, студентів, аспірантів та докторантів з Китайською Народною Республікою, співпраця в напрямку навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи з вищими навчальними закладами Китаю, підготовка абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади тощо.
«У рамках договору також буде розвиватися співпраця у створенні спільних освітніх програм у сфері фінансових технологій», – зауважив завідувач кафедри кібербезпеки та соціальних наук Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» к.т.н., доцент Олександр Гордєєв.
Також проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва д.е.н., професор Олексій Другов проінформував директора Українського інституту міжнародної освіти Лю Юйданя про програми подвійного диплому та освітні програми в Університеті банківської справи.

О компании: ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.


Университет банковского дела Национального банка Украины
Автор:Панченко Ольга Викторовна написать автору
http://www.ubs.edu.ua
тел.:044 425-96-13

дата публикации: 29.01.2018 15:31


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены