<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

970x250_2-min
Выставка акварели Василия Поникарова 22.02 - 11.03

Виставка приурочена до 65-річчя творчого шляху "Короля квітів і Імператора соняшників", на якій будуть виставлені кращі роботи Майстра.

До експозиції увійшло 65 кращих творiв Майстра Акварелi з відомої серії «Прозорість квітки».

Краса пейзажів, квітів і натюрмортів в його роботах доведена, до досконалості в складній техніці "A la Prima". Більше 65 років Понiкаров присвятив себе стихії води та фарби, досягнувши найвищих результатів і майстерності. Великий працівник і фанат своєї справи, він не мислив ні дня без роботи. Його творiння, повні барвистих квітів і яскравих відтінків, звичайних здавалося б в повсякденному житті, заворожує і не залишає байдужими нікого, хто хоч раз відвідав його виставку.

«Він був дивним, віртуозним акварелістом, - казав на одному з вернісажів віце-президент клубу живопису Євген Голубовський. "- Техніка акварелі не терпить виправлень. Якщо олійний живопис можна писати, переписувати, шукати якісь варіанти, то акварель відображає те, що автор відчуває і робить в даний момент, і ніякі поправки вже неможливі. Оволодіти такою технікою, яку демонстрував Понiкаров, - справа не легка ... "

Ім'я Понікарова - це стандарт найвищого професіоналізму і працьовитості. Виконані в складній техніці "по мокрому", його картини відображають той яскравий світ, який існував в уяві художника.

Свій творчий шлях Василь почав ще в дитинстві. Пристрасть і талант до малювання йому передався від матері. Проста, самобутня жінка розписувала будинку і ворота односельцям. Під її пензлем розквітали сади та квіти, приносячи яскравість і радість всім навколо.

Василь народився в складний час, він застав другу світову війну дитиною, у всьому її жаху, розрусі, голодi. Вже в післявоєнні роки, поріг Одеського художнього училища, переступив юний і тоді ще нікому не відомий абітурієнт. Абсолютний практик, він практично завалив іспити з теорії, але варто було йому взяти в руки пензель і фарби, як численна комісія професорів і викладачів була впевнена, що перед ними - самородок.

Понiкаров протягом усього життя шукав і знаходив свої прийоми, які впізнавані і неповторні, як особливості туше - дотику до звуку - у піаніста чи скрипаля. У цьому ще одна унікальна властивість акварельного живопису Василя Понікарова, вона дозволяла йому експериментувати та винаходити все нові і нові секрети майстерності.

За довгий творчий шлях, виставки Понікарова відбувалися в багатьох країнах і містах. Разом за його життя їх було понад 300. В галереї-музеї Майстра у Франції, досі люблять і пам'ятають кожен з візитів "Імператора соняшників". Теплі відгуки і добрі слова в пам'ять про геніального аквареліста приходять його сім'ї до цих пір, а нагороди і дипломи за творчу діяльність займають цілий зал його майстерні.

Ім'я художника Понікарова відоме у всьому світі. Його роботи прикрашають собою галереi, музеi та приватні колекції. Французькі, Італійські, Американські, Японські і навіть Австралійські колекціонери дуже схвально відгукуються про картинах Майстра.

Соняшники, маки та родючi лани розквiтають круглий рік у всіх куточках нашої планети. Виставка Василя Понiкарова, це завжди свято квітів і весни.

В рамках виставки вiдбудється аукціон, де поціновувачі творчості і феноменального таланту акварелі Понікарова, зможуть придбати його картини і дізнатися більше про незрівнянний творчий шлях "Короля квітів і Імператора соняшників"

Адреса виставки: КиIв, Сiчових Стрiльцiв, 1-5 , Виставковий Зал Нацiональноi Спiлки Художникiв УкраiниТелефон: (044) 272-05-35 (050)336-95-97 (067)488-30-86

Посилання на сайт і офф. сторінки

www. ponikarov.com

https://www.facebook.com/PONIKAROV.ART/

https://www.instagram.com/ponikarov.art/?hl=ru

О компании: Персональная выставка картин


Василий Поникаров
Автор:Елена Поникарова написать автору
http://www.ponikarov.com
тел.:+38 050 336 95 97
тел.:+38 050 336 95 97

дата публикации: 01.02.2018 16:20


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены