<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Фонд Ігоря Янковського організує бізнес-ланч на 68-му Міжнародному Берлінському кінофестивалі

З 15-го по 25 лютого 2018 року в Німеччині проходитиме 68-ий Міжнародний Берлінський кінофестиваль , де Україна вже традиційно буде представлена власним стендом «#UkraineISYourDestination» та візьме участь у низці заходів.

Так, 18 лютого за підтримки Фонду Ігоря Янковського відбудеться бізнес-ланч в рамках Co-production Market для 250 професіоналів галузі. Це окрема подія в рамках Берлінського кінофестивалю, куди щороку відбирають близько 600 продюсерів, що шукають партнерів. А для найбільш перспективних 35 проектів будуть організовані окремі зустрічі с потенційними партнерами. Про це розповів директор ГО «Фонд Ігоря Янковського» Тагір Імангулов під час прес-конференції в Укрінформі, 07 лютого.
«Фонд шостий рік поспіль бере участь у найбільших подіях у світі кіно, докладаючи зусиль до просування вітчизняного кінематографа на найбільших фестивалях. На жаль, цього року жоден український проект не пройшов відбір на Co-Prodaction Market. Наше завдання - зробити так, щоб Україна була більш помітна на кінематографічній мапі світу. І ми хочемо організувати цей бізнес-ланч на 250 осіб, який дозволить це зробити, бо протягом заходу представники Держкіно і кілька наших продюсерів зможуть розповісти про свої проекти, про стан справ у вітчизняному кінематографі. Ми сподіваємося, що наступного року на Co-Prodaction Market в Берліні буде більше українських продюсерів і більше українських проектів зможуть знайти своїх партнерів за кордоном», - наголосив Тагір Імангулов.
Директор ГО «Фонд Ігоря Янковського» водночас уточнив, що за даними Берлінського кінофестивалю лише на Європейський кіноринок зареєструвалися понад 60 українських продюсерів, а ще є фестивальні акредитації. Тому делегація українців буде досить потужна і Україна буде помітною на цьому фестивалі.
Головною українською подією на 68-му Берлінале стане світова прем’єра української стрічки «Коли падають дерева» режисерки Марисі Нікітюк, яка потрапила в престижну конкурсну програму Panorama Berlinale.
«Україна буде гідно представлена цього року в Берліні - на одній з найголовніших подій у світовій кіноіндустрії. І вона тільки розпочинає участь у цілій низці міжнародних заходів цього року на інших великих кінофестивалях і кіноринках», - сказав голова Держкіно України Пилип Іллєнко.
Серед інших традиційних заходів, за його словами, - представлення каталогу українських фільмів 2016-17 років та оновленого каталогу "Українська кіноіндустрія", низка заходів і зустрічей на самому Українському стенді, Український прийом для представників міжнародної кіноспільноти.
«Берлінале» - це міжнародний кінофестиваль класу «А», який вважається одним із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу і щорічно проходить у Берліні (Німеччина). В рамках «Берлінале» щорічно проводиться Європейський кіноринок (EFM), який є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків.

Тел.: +380 44 459 0304;
Факс: +380 44 459 0305;
E-mail:office@iff-charity.org
web:www.iff-charity.org
ВБФ ІГОРЯ ЯНКОВСЬКОГО
«ІНІЦІАТИВА ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»
БЦ "Горизонт Парк" корп. 1, 5 поверх
вул. Амосова, 12, м. Київ, 03680, Україна


SEVEN Communications
Автор:Продіус Сергій Дмитрович написать автору
http://www.7com.com.ua
тел.:050 0379356

дата публикации: 09.02.2018 16:41


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены