<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Зміни в менеджменті Бізнес-Одиниць

Амстердам, 15 лютого 2018 - VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON), провідний глобальний провайдер комунікаційних та інтернет-сервісів зі Штаб-квартирою в Амстердамі, який обслуговує понад 240 млн клієнтів, сьогодні оголошує про зміни в менеджменті бізнес-одиниць. Ці зміні – наступний крок у трансформації корпоративної структури, мета якого – сформувати збалансоване розподілення ролей та завдань між Штаб-квартирою і Операційними Компаніями.

Джон Едді, чинний керівник бізнес-одиниці Ринки, що розвиваються (Emerging Markets) та Михайло Герчук, чинний керівник бізнес-одиниці Євразія (Eurasia), що працювали у Штаб-квартирі в Амстердамі, залишають свої посади. З цього дня керівництво бізнес-одиниць Ринки, що розвиваються і Євразія буде передано Генеральним Директорам Операційних Компаній. Аамір Хафіз Ібрагім, чинний Генеральний Директор "Jazz" (Пакистан), також буде виконувати функції керівника бізнес-одиниці Ринки, що розвиваються, а Петро Чернишов, чинний Президент "Київстар" (Україна), буде також керувати бізнес-одиницею Євразія.
Аамір Хафіз Ібрагім, як керівник бізнес-одиниці Ринки, що розвиваються, буде відповідати за бізнес VEON в Алжирі, Бангладеш та Пакистані, залишаючись Генеральним директором Jazz. На цій посаді він успішно здійснив інтеграцію Mobilink та Warid і продемонстрував високі операційні результати. Він має понад 20 років міжнародного досвіду у якості керівника вищої ланки у кількох індустріях. Ібрагім жив та працював у США, Великобританії, Швейцарії, Таїланді та ОАЕ. Перед тим, як приєднатись до Jazz, він обіймав посаду старшого Віце-президента компанії Telenor, де відповідав за трансформацію і дистрибуцію в Азії. Раніше Аамір обіймав керівні посади у компаніях Ford, Jaguar і Land Rover.
Петро Чернишов, як керівник бізнес-одиниці Євразія, буде відповідати за бізнес VEON у Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Україні та Узбекистані, залишаючись Президентом «Київстар», однієї з найбільш успішних операційних компаній у групі VEON. У Петра великий міжнародний досвід роботи на високих керівних посадах. Протягом кількох років він очолював Carlsberg Україна і пізніше зайняв посаду Віце-президента, що відповідає за роботу у шести країнах Східної Європи в Carlsberg Group.
Аамір та Петро будуть звітувати безпосередньо Жан-Іву Шарльє, СЕО VEON та увійдуть до Виконавчого Комітету VEON.
Коментуючи призначення, Жан-Ів Шарльє, СЕО VEON, сказав: «І Аамір, і Петр мають великий міжнародний досвід і глибоко розуміють особливості ринків, на яких працюють. Сьогодні вони очолюють дві найбільш успішних компаній в нашому портфоліо, і я розраховую на їх внесок у розвиток нашого основного бізнесу, а також сподіваюсь, що вони прискорять впровадження нашої цифрової стратегії. Ці призначення також відображають зміни нашої операційної моделі – ми робимо ставку на лідерів, які добре знають специфіку своїх ринків та володіють достатнім досвідом, щоб розвивати наші активи на глобальному рівні. Я дякую Джону та Михаїлу за їх керівництво та лідерство протягом усіх цих років.»

Про VEON
VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON), провідний глобальний провайдер комунікаційних та інтернет-сервісів зі штаб-квартирою в Амстердамі, який планує очолити персональну інтернет-революцію для 240 млн існуючих клієнтів і тих, хто стане ними в наступні роки. Більше інформації про компанію: http://www.veon.com.
Disclaimer
Цей прес-реліз містить «прогнозні заяви» у тому значенні, в якому цей вислів визначено у статті 27А Закону США про цінні папери 1933 року (зі змінами та доповненнями), а також статті 21Е Закону США про торгівлю цінними паперами 1934 року (із змінами та доповненнями). Прогнозі заяви – не історичні факти і включать в себе заяви, які стосуються, серед іншого, росту нашого основного комунікаційного бізнесу і розвитку наших цифрових амбіцій. Прогнозні заяви пов’язані із ризиками та неточностями, багато з яких VEON не може передбачити з достатньою точністю і деякі з яких VEON не може навіть очікувати. Не дивлячись на те, що VEON вірить у те, що очікування, відображені в таких прогнозних заявах, базуються на розумних припущеннях на момент написання, він не може гарантувати, що ці припущення справдяться. Прогнозні заяви, що озвучені в цьому релізі, є актуальними тільки на момент його публікації. VEON не бере на себе зобов’язання публічно оновлювати, за винятком випадків, вказаних у законодавстві США про цінні папери, заявах, що містять прогнози, щоб вони відповідали подіям та обставинам, що відбулися на дату оновлення, а також подіям, які ніхто не очікував, але які все-таки відбулися. Більш того, цей прес-реліз містить або може містити «інсайдерську інформацію» у значенні Регламенту ЄС про зловживання на ринку № 596/2014.
Контактна інформація
З питань, що стосуються відносин з інвесторами
Remco Vergeer
ir@veon.com

З питань роботи із ЗМІ та PR
Maria Piskunenko
pr@veon.com


Киевстар
Автор:Черняк Владислав Владимирочив написать автору
http://kyivstar.ua
тел.:044 4660466

дата публикации: 19.02.2018 15:45


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены