<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Виграно 1 000 000 гривень у м.Чортків

У неділю в Україні стало на одного мільйонера більше

Під час розіграшу 967-го тиражу, що відбувся 18 лютого, гравець з м.Чортків (Тернопільська область) завдяки «Лото-Забава» розбагатів на 1 000 000 гривень. Доленосний білет №0089904 придбали у «ЛОТО маркеті», що розташований за адресою: вул. Шевченка, 13, м. Чортків. Це вже 283-й мільйонер «Лото-Забава» за всю історію існування цієї лотереї та четвертий щасливчик 2018 року.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує переможця стати почесним учасником закритого «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» та завітати до Києва, де на нього та його супутника або супутницю очікує персональна розважальна VIP-програма - «Два дні з життя мільйонера». Кульмінацією цих двох святкових днів є участь у недільному прямому ефірі «Лото-Забава», де улюбленець Фортуни познайомиться з ведучими програми, Ларисою Руснак та Анатолієм Гнатюком, які урочисто вручать почесному гостю призовий чек на 1 000 000 гривень. Нагадаємо, що 18 лютого цим шансом скористались переможці «Лото-Забава» з Києва – Руслан Ходарченко та його донька Лера. Пан Руслан виграв свій заповітний 1 млн гривень 14 січня 2018 року, під час розіграшу 962-го тиражу. VIP-вихідні родини Ходарченків пройшли цікаво, екстремально та активно. «Родзинками» уїк-енду стали ралі на джипі у передмісті Києва та тест-драйв квадрокоптерів над столицею у 3D-окулярах.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає новоспеченого мільйонера 967-го тиражу з перемогою та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультацій щодо оформлення виграшу.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 20.02.2018 15:54


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены