<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

21 лютого вже у вісімнадцяте відмічають День рідної мови. У Церкві Саєнтології Києва про це згадували на загальних зборах у четвер.

У Церкві Саєнтології Києва про це свято згадували на загальних зборах у четвер. Прихожани можуть обирати мову спілкування зі співробітниками, які говорять на обох язиках і зараз є в наявності всі книжки на українській мові.

Проект з перекладу численних робіт засновника Саєнтології Л. Рона Хаббарда продовжується. Зараз на українську перекладаються його лекції. Вони будуть озвучені голосом нашого земляка, який спеціально для цього поїде в Копенгаген, Данія, де і буде проводитися запис високої якості на найкращому обладнанні впродовж декількох місяців.
Хаббард також відомий письменник і ми чекаємо, коли його художні твори також будуть перекладені на нашу рідну мову.
Нагадаємо, що у 2006 році у Франкфурті, Німеччина, Л. Рон Хаббард був удостоєний честі представлення до нагород Книги рекордів Гіннесса за два нових світових рекорди на міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті.
Перший рекорд підтверджує, що він є найбільш публіколваним автором (1084 опублікованих робіт), що перевищило рекорд, який до цього мав бразильський автор Карлос Руокі (1058 опублікованих робіт). Книгою Рекордів Гіннеса так само було офіційно підтверджено, що Хаббард побив його ж власний попередній рекорд, присвоєний йому, як автору, чиї роботи були переведені на найбільшу кількість мов. Кількість мов у 2006 року збільшилася на 6, і досягло 71 з 65 .
Містер К. Шах, Президент індійської Гільдії видавців та книготорговців, організатор Калькутської книжкового ярмарку, одного з найбільших світових книжкових ринків, вручив сертифікат Книги рекордів Гіннесса літературному агенту Л. Рона Хаббарда. Шах описав Хаббарда як «Одного з найбільш впливових авторів в світі, чиї численні роботи в галузі художньої та науково-публіцистичної літератури захоплюють і одночасно освічують читачів на всіх континентах, і сприяють зростанню нашої культури в глобальному масштабі. Він - не тільки феномен для видавців, його роботи також є скарбом, яким можуть скористатися всі, хто вірить, що людство може знайти рішення для безлічі проблем, і побудувати кращий світ для всіх».


Религиозная община "Церковь саентологии Киева"
Автор:Екатерина М. написать автору
http://scientology.org

дата публикации: 23.02.2018 15:46


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены