<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

В Торецькій виправній колонії (№ 2) проведено ремонт

холодильного обладнання

В Державній установі «Торецька виправна колонія (№ 2)» питання збереження продуктів завжди стояло на першому місці. Заготовлюючи продукти взапас, необхідно подбати про їх правильне зберігання. Заготівлю овочевої продукції було завершено восени, а от м'ясна і рибна продукція прибуває партіями впродовж цілого року. За санітарними нормами продукт треба зберігати згідно товарного сусідства в особливих умовах, а саме в морозильних камерах великої потужності. В установі їх декілька. Але з плином часу зношуються механізми та складові агрегатів.
Тому в кінці 2017 року установою за державні кошти було придбано компонент холодильної установки, а саме охолоджувач повітря EcoEVS-291, для заміни на одному з холодильників замість зношеного.
Спочатку було проведено моніторинг та виявлено продавця через систему «ProZZoro», який запропонував найменшу ціну, тому що товар специфічний. Після установки фахівцями, холодильне обладнання урочисто було запущено до експлуатації з твердою впевненістю в тому, що не один рік прослужить воно.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ ІтаКПЗ написать автору

дата публикации: 27.02.2018 15:46


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены