<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

В Україні стартувала нова електронна миттєва лотерея - «Королівська велич»

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомив про старт нової лотереї

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» офіційно повідомляє про старт продажу нової електронної миттєвої лотереї (ЕМЛ) «Королівська велич» з сімейства «Швидкограй». Новинка вартістю 50 гривень з’явилася 23 лютого 2018 року. Зіграти у ЕМЛ «Королівська велич» та виграти купу грошових призів, найбільший з яких – 500 000 гривень, можна вже зараз на всіх точках власної мережі «М.С.Л.» («ЛОТО маркети», фірмові кіоски, фірмові столи тощо).
Правила гри будуть до вподоби як новачкам, так і давнім шанувальникам миттєвих лотерей від «М.С.Л.». На квитку розташовані три Гри, у кожній з яких свої правила та виграші.
Так, наприклад, у «Грі 1» розміщено 12 «Виграшних символів», а трохи нижче вказані 5 «Ваших символів». Якщо «Ваш символ» збігся з «Виграшним», Ви виграли суму, яка зазначена під «Виграшним символом».
У «Грі 2» ще цікавіше! У ньому розміщено вже 15 «Виграшних символів», а саме поле складається з 5 горизонтальних рядків. У першому рядку розташований 1 символ, в другому - 2, у третьому - 3, четвертому - 4, і, нарешті, в останньому - 5 символів.
Нижче розміщуються 10 «Ваших символів» й у разі, якщо «Ваші символи» збіглися з «Виграшними» та утворили повну горизонталь, Ви виграли приз за цю лінію, сума якого позначається поруч з горизонталлю.
У «Грі 3» на лотерейних шанувальників чекатимуть 11 символів у вигляді грошових сум. Усе, що необхідно зробити гравцеві - знайти 3 однакових ігрових символів (суми) і виграти цю суму. Крім цього, нижче розміщені ще 2 ігрових поля (2 Спроби), у кожному з яких розташовано по 2 символи у вигляді грошових сум. Якщо Ви знайшли в одній «Спробі» два однакових зображення грошової суми її грошовий еквівалент – Ваш!
Звертаємо увагу, якщо гравцеві пощастило виграти у декількох Іграх на одному лотерейному квитку, суми виграшів необхідно додати одну до одної.
Нагадаємо, що у 2017 році електронні миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 найбільш інноваційних продуктів за результатами European Lotteries Innovation Award - конкурсу, організованого Європейською Асоціацією державних лотерей і ТОТО (EL), призначеного для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 27.02.2018 15:50


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены