<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

Вихованці УНТЦ «Льодограй» займають перші місця на всеукраїнських змаганнях

У Богуславі (Київська область) завершився 6 етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

4-6 березня на сучасній арені УНТЦ «Льодограй», збудованій оператором державних лотерей «М.С.Л.», відбувся 6 етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів.
Більше ніж 150 учасників з Києва, Білої Церкви, Сум, Дніпра, Кривого Рогу, Одеси, Рівного, Харкова, Чернівців, Кропивницького та Богуславу взяли участь у цьому турнірі. Також, на 6 етап приїхала професійна команда рефері, на чолі з Наталією Кругловою (суддя міжнародної категорії).
7 вихованців Олени Амосової (головного тренера УНТЦ «Льодограй» ) представляли Богуслав. Вже в перший день Юліана Вільгань виборола 1 місце в категорії дівчата 2007-2008 р.н. категорія Б, Аліна Онищенко та Євген Остапенко - 1 місце в категорії танцювальний дует, а Мілана Сіра зайняла другу сходинку в категорії дівчата 2009-2010 р.н. категорія Б. Вона вперше приймала участь у змаганнях спортивного рівня, до цього дівчинка змагалася лише серед аматорів.
Наступними днями свою вправність на льоду продемонстрував Олександр Хілініченко у категорії юнаки КМС. Він виборов друге місце.
Максимальний призовий фонд за 1 місце становив 5000 гривень. А також кожному учаснику спонсор змагань «Добра ферма» дарував краплину здоров’я - пляшку смачного молока.
Вхід для глядачів був вільним, а вболівальники, яким не вдалось приїхати на змагання, мали змогу спостерігати за своїми фаворитами у прямому ефірі.
Проведення наступного етапу змагань планується 19-23 березня у Харкові, а фінал відбудеться в Одесі у квітні 2018 року.
Нагадаємо, що Універсальний навчально-тренувальний центр «Льодограй» було збудовано у 2014 році на кошти оператора державних лотерей «М.С.Л.», який взяв на себе зобов’язання фінансово підтримувати комплекс впродовж 10 років. Загальний обсяг інвестицій склав майже 3 000 000 доларів США. Наразі в УНТЦ «Льодограй» проводяться змагання регіонального, національного та міжнародного масштабу. Центр став постійним містом тренувань для аматорів та професіоналів, у тому числі – національних збірних.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 07.03.2018 20:32


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены