<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Global Money Week в Університеті банківської справи

З понеділка, 12 березня, і впродовж тижня у Харкові, Львові, Черкасах та Києві Університет банківської справи проведе численні заходи в рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) в Україні.

Впродовж п’яти років Україна бере участь у цій міжнародній просвітницькій ініціативі і ДВНЗ Університеті банківської справи традиційно кожного року приєднується до фінансової просвіти молоді. Саме цього тижня в інститутах Києва, Львова, Харкова та Черкас пройдуть різноманітні заходи: вікторини, ділові ігри, зустрічі, екскурсії, круглі столи, мета яких привабити увагу дітей та молоді до важливості фінансової грамотності.
Цього року в Інституті банківських технологій та бізнесу УБС з 12 березня студенти та учні 9-11 класів Києва зможуть спробувати свої сили у діловій грі бізнес-симуляції з питань заощаджень. Ділові ігри з питань заощаджень пройдуть також у Чернігові та Бердичеві. Впродовж тижня студенти київських ВНЗ запрошені до участі у діловій грі «Cash Flow», а 14-15 березня магістри інституту побувають на майстер-класах від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
У Харкові 14 березня учні шкіл та технікумів будуть змагатися у квесті «У пошуках фінансових скарбів», а також в інтерактивній інтелектуальній грі «Азбука фінансових знань», організованій Харківським інститутом УБС. Також школярі зможуть побувати на екскурсіях у банківських установах та 13 березня взяти участь у круглому столі для учнів шкіл та технікумів «Найвигідніші інвестиції в освіту». В Харківському інституті пройдуть також семінари-консультації за участю працівників банківських установ «Розуміння заощаджень». Окрім того, учні загальноосвітніх закладів міста зможуть стати учасниками фінансово-освітньої гри «СashFlow», мета якої допомогти молоді осягнути секрети отримання пасивних доходів і правильної системи заощаджень в повсякденному житті.
Черкаський навчально-науковий інститут УБС з 12 березня організовує ділові фінансові ігри для учнів 10-11 класів та студентів: батл «Економічний геній», «Створи власну справу», фінансовий квест «Вмію зберігати», а для учнів 1-4 класів студенти проведуть англомовну гру «Фінансова абетка». 14 березня охочі зможуть пограти у фінансово-економічну гру «Cash flow».
Львівський навчально-науковий інститут УБС 12 березня організовує для студентів ІІІ-V курсів зустрічі з успішними випускникам вишу, які поділяться своїм досвідом досягнення успіху. 13 березня львівські школярі зможуть взяти участь в інтерактивній грі «Фінансовий брейн-ринг» та «Успішний фінансист», а третьокурсники інституту позмагатися у фінансовому квесті . Учні Миколаївської гімназії запрошені на тренінг-гру «Заощадження», а учні Львівського економічного ліцею 16 березня візьмуть участь у грі «Успішний фінансист»!
Як відомо, Global Money Week – це щорічна глобальна ініціатива, що включає світові й регіональні акції та заходи, мета яких – надихнути дітей та молодь дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти, вести бізнес тощо.
Мета Global Money Week – звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність, за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима.

О компании: ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві


Университет банковского дела Национального банка Украины
Автор:Панченко Ольга Викторовна написать автору
http://www.ubs.edu.ua
тел.:044 425-96-13

дата публикации: 12.03.2018 18:16


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены