<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Харківські газовики відзначать подарунками відповідальних споживачів

З нагоди міжнародного Дня клієнта, ПАТ «Харківгаз» та ПАТ «Харківміськгаз» відзначать подарунками найдисциплінованіших платників за газ. Сюрпризи очікують і на маленьких мешканців Харківщини. Кожна дитина, що прийме участь в вікторині про безпечне використання газу, гарантовано отримає подарунок.

Заходи для споживачів проводитимуться 19 березня та включатимуть:
- Вручення цінних подарунків найдисциплінованішим платникам за газ, які своєчасно оплачують послуги та не мають боргів за спожите паливо.
- Проведення вікторини щодо безпечного використання газу для дітей за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, 18 – центр обслуговування клієнтів ПАТ «Харківміськгаз».
- Розіграш двох квитків в мультикомплекс «Парк» серед користувачів газу, що нададуть правильну відповідь на запитання газових компаній в соціальній мережі Фейсбук.
Обрання найдисциплінованіших платників здійснюватиметься за допомогою генератору випадкових чисел, серед всіх споживачів, які не мають боргів за спожите паливо. Прийняти участь в вікторини може кожна дитина, яка 19 березня з батьками відвідає центр обслуговування споживачів. Початок вікторини о 15-00 год.
«Безпечне використання газу в побуті не менш важливе питання, ніж своєчасні розрахунки за енергоносії. Адже борги та необачне поводження з паливом перешкоджають безаварійній роботі мереж, створюють небезпеку для користувачів газу. Сподіваємось звернути додаткову увагу наших клієнтів на актуальність цих тем», - зазначила начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківгаз» Ірина Манько.

О компании: ПАТ «Харківгаз» здійснює розподіл природного газу на території Харківської області. Підприємство обслуговує 17 тис. км. газопроводів. Щорічні обсяги транспортування складають близько 900 млн. м. куб. природного газу. ПАТ «Харківгаз» забезпечує природним газом понад 450 тис. домоволодінь Харківщини. Підприємство є одним з найбільших роботодавців та платників податків області. Штат підприємства складає близько 3 тис. працівників.


ПАТ "Харківгаз"
Автор:Клименко Ольга Анатоліївна написать автору
http://kh.104.ua

дата публикации: 19.03.2018 15:31


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены