<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

«Спортліга» - титульний спонсор юних футболістів

Юні українські спортсмени з КДЮСШ №15 вирушають на міжнародний футбольний турнір за підтримки компанії «М.С.Л.»

Державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга» («М.С.Л.») стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ). Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вже забезпечив повне екіпірування та трансфер хлопців до Нідерландів для участі у Міжнародному турнірі Slagharen Easter Cup (Оммен, 28.03-01.04.2018).
Головним видом спорту КДЮСШ №15 є футбол. На вихованців школи завжди існує великий попит в українських і закордонних селекціонерів. Випускники стабільно підписують контракти з Прем’єр-Лігою України, серед них – Ігор Журахівський (півзахисник шведського клубу «Ефле»), Микола Іщенко (колишній захисник клубу «Верес»), Василь Прийма (захисник клубу «Заря»).
Команда гравців 2007 року народження була сформована у 2004 році та наразі грає трьома складами. Вихованням маленьких спортсменів займаються заслужений тренер України Олександр Пасека та ліцензований тренер Віталій Булах. Їх підопічні регулярно займають призові місця на першостях Києва, а минулого року посіли третє місце на міжнародному турнірі в Ужгороді. Окрім вітчизняних перемог в арсеналі юних футболістів є й зарубіжні нагороди. Так, у 2016 році кияни вибороли перше місце на юніорському турнірі в Словаччині, а в 2017-му стали другими на змаганнях у Польщі.
Своїми результатами хлопці довели, що готові гідно представляти Україну на міжнародних турнірах, участь в яких необхідна для їх професійного зростання. Однак держава не в змозі забезпечити фінансування навіть мінімальних витрат, пов’язаних з подібними заходами.
Безумовний потенціал і перспективність вихованців КДЮСШ №15 побачив і підтримав оператор державних лотерей «М.С.Л.», адже в компанії розуміють, що спортивне майбутнє нашої держави залежить виключно від того, як розвивається дитячий спорт сьогодні.
Нагадаємо, що «М.С.Л.» впроваджує в Україні найкращі міжнародні лотерейні практики щодо підтримки соціально-важливих для суспільства проектів впродовж майже 50 років. Серед спортивних ініціатив компанії – будівництво та підтримка УНТЦ «Льодограй» (Богуслав, Київська область), фінансова підтримка ФСТ «Динамо», Національного Олімпійського комітету України, Федерації спортивного туризму України, Товариства ветеранів спорту, Федерації гандболу України, ДЮСШ «Зміна», ДЮСШ «Восход», ДЮСШ з хокею на траві у Чернівецькій області, проведення змагань Федерації футболу м.Київ тощо.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 23.03.2018 17:52


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены