<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Ігор Янковський оголосив про старт VI -го Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнку «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»

В Україні стартує наймасштабніший Конкурс дитячого малюнку! 26 березня 2018 року Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» почав прийом робіт учасників на VI-й Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнку. Цього року тема конкурсу як завжди патріотична і актуальна: «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО». Конкурс триватиме до 26 травня включно. Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться в червні.

«Світ навколо нас стрімко розвивається. Науково-технічний прогрес змінює країни і міста прискореними темпами. І це, звичайно ж, не може не зачіпати України. Бурхливі зміни відбуваються і в нашій країні. Іноді дорослим навіть важко уявити, якою стане Україна через кілька років. Але у дітей фантазія безмежна. Тому темою шостого щорічного Конкурсу дитячого малюнку стала «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО». Я запрошую всіх юних художників поділитися своїм баченням майбутнього нашої країни на картинах. Впевнений, нас очікують справжні відкриття!», - зазначив, даючи старт Конкурсу, засновник благодійного Фонду Ігор Янковський.

Пофантазувати на тему «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» запрошуються діти віком від 5 до 17 років з усіх регіонів України. На Конкурс приймаються твори дитячого образотворчого мистецтва, а саме: картини, малюнки, гравюри, виконані різними техніками на папері формату А2 і A3. Фонд Янковського «Ініціатива заради майбутнього», традиційно, після підбиття підсумків конкурсу в червні нагородить переможців цінними призами.

За словами організаторів конкурсу, щорічно на розгляд професійного журі надходить величезна кількість дитячих робіт і всі вони гідні нагороди. З кожним роком кількість малюнків збільшується: якщо в 2016 році на конкурс надійшло понад 500 робіт від 488 юних художників України, то в минулому році - 605 робіт з 21 областей України. Всього ж за п'ять років проведення Конкурсу в ньому взяло участь більше трьох тисяч юних художників з усієї України. Нагороди отримали 235 переможців у 70 різних номінаціях.

Конкурс має добру традицію включати до складу членів журі учасників попередніх конкурсів середньої та старшої категорії. Так, роботи художників-початківців оцінювали Владислава Гречкосій - переможниця І конкурсу "Мій рідний край - Україна" та ІІ конкурсу "Моя мирна Україна", Яна Дубникова - переможниця ІІ конкурсу "Моя мирна Україна", Марія Зволинська - переможниця ІІІ конкурсу "Віра. Надія. Любов."

Традиційно після підбиття підсумків Конкурсу формується виставка фіналістів, яка експонується в Києві і за кордоном. За роки проведення Конкурсу роботи юних українців були показані на дев'яти великих виставках, в тому числі в Культурному центрі України в Парижі, штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, в будівлі Європарламенту в Брюсселі і під час Економічного форуму в м. Криниця-Здруй (Польща).

У 2017 році Фонд Ігоря Янковського спільно з Міністерством культури України організували виставку переможців п'яти минулорічних конкурсів дитячого малюнку в стінах Міністерства. Це викликало позитивні відгуки, як самих співробітників держустанови, так і численних гостей, в тому числі членів зарубіжних делегацій, які ознайомилися з творчістю юних українських художників.

Тел.: +380 44 459 0304;
Факс: +380 44 459 0305;
E-mail:office@iff-charity.org
web:www.iff-charity.org
ВБФ ІГОРЯ ЯНКОВСЬКОГО
«ІНІЦІАТИВА ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»
БЦ "Горизонт Парк" корп. 1, 5 поверх
вул. Амосова, 12, м. Київ, 03680, Україна


SEVEN Communications
Автор:Продіус Сергій Дмитрович написать автору
http://www.7com.com.ua
тел.:050 0379356

дата публикации: 28.03.2018 16:24


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены