<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

Українська команда виборола срібло на міжнародному футбольному турнірі

За результатами міжнародного турніру Slagharen Easter Cup дитяча українська команда КДЮСШ №15 виборола срібло

1 квітня 2018 року на території міжнародного аеропорту «Київ» відбулась урочиста зустріч дитячої футбольної команди (2007 р.н.) КДЮСШ №15 (Київ), титульним спонсором якої є лотерея «Спортліга» («М.С.Л.»). Юні українські футболісти, під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Пасеки, вибороли срібло на міжнародному турнірі Slagharen Easter Cup, який відбувся 29-31.03.2018 у Нідерландах.
Україна представлена на цих змаганнях лише другий раз. Головна причина - держава не в змозі забезпечити фінансування участі малечі в заходах подібного рівня. Оператор державних лотерей «М.С.Л.», побачивши потенціал і перспективність вихованців КДЮСШ №15, підтримав талановитих хлопців і забезпечив їм повне екіпірування та трансфер.
На брифінгу для журналістів директор з маркетингу «М.С.Л.» Павло Вайсеро зазначив: «Це світова традиція, тому що лотереї - це один з основних інструментів держави для фінансування соціально важливих проектів, на які, зазвичай, в бюджеті не вистачає коштів. Ми розуміємо, що великий спорт починається з маленьких перемог маленьких дітей, тому підтримали футбольну команду, яка хоче і може здобувати призові місця».
Нагадаємо, що «М.С.Л.» впроваджує в Україні найкращі міжнародні лотерейні практики щодо підтримки соціально-важливих для суспільства проектів впродовж майже 50 років. Серед спортивних ініціатив компанії – будівництво та підтримка УНТЦ «Льодограй» (Богуслав, Київська область), фінансова підтримка ФСТ «Динамо», Національного Олімпійського комітету України, Федерації спортивного туризму України, Товариства ветеранів спорту, Федерації гандболу України, ДЮСШ «Зміна», ДЮСШ «Восход», ДЮСШ з хокею на траві у Чернівецькій області, проведення змагань Федерації футболу м.Київ тощо.
На прикладі будівництва та підтримки центру зимових видів спорту «Льодограй» Європейська Асоціація державних і ТОТО лотерей офіційно визнала, що оператор державних лотерей «М.С.Л.» реалізовує в Україні кращі соціальні міжнародні лотерейні практики.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 02.04.2018 17:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены