<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

В «Лото-Забава» уперше в історії онлайн виграли 3 000 000

Завдяки Інтернету українець розбагатів на 3 000 000 гривень

1 квітня 2018 року під час розіграшу 973-го тиражу «Лото-Забава» було виграно 3 000 000 гривень завдяки білету, придбаному через Інтернет. Це безпрецедентна подія, адже в історії української «Фабрики мільйонерів» досі не вигравали джекпот онлайн. Цікаво, що у 2016 році таким чином було виграно два мільйони поспіль: у 898-му тиражі від 23 жовтня та у 899-му тиражі від 30 жовтня. Один з цих щасливчиків, Анатолій Юрченко з м.Бориспіль, став почесним членом «Клубу мільйонерів «М.С.Л.» та взяв участь у подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера». Нагадаємо, зручна функція покупки білетів «Лото-Забава» через Інтернет доступна для всіх прихильників лотереї з літа 2016 року.
Переможець 973-го тиражу став 287-им мільйонером за всю історію «Лото-Забава» та вже восьмим у цьому році. Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує його стати почесним учасником «Клубу мільйонерів «М.С.Л.», завітати до Києва та взяти участь у подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера». Окрім того, на улюбленця Фортуни чекає участь у прямому ефірі «Лото-Забава» та особисте привітання від ведучих телерозіграшу, Лариси Руснак та Анатолія Гнатюка, які вручать новоспеченому мультимільйонеру подарунковий чек на 3 000 000 гривень.
Випробувати свою удачу та зірвати мільйон гривень або головний приз, джекпот, може кожен. Потрібно лише придбати лотерейний білет «Лото-Забава» за 10 гривень або білет з «Парочками», що коштує від 15 до 35 гривень, та чекати розіграшу тиражу. А зараз отримати лотерейний білет улюбленої «Лото-Забава» можна ще легше, не виходячи з квартири чи офісу, через Інтернет.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможця тиражу та радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 03.04.2018 16:18


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены