<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Київщина без світла. Чому?

Енергетики Київщини стурбовані зухвалістю та масовістю виявлених фактів розкрадання майна на енероб'єктах, які дедалі частішають.

Так з початку 2018 року на об'єктах Товариства здійснено 17 крадіжок матеріалів та різноманітного електрообладнання виготовленого із кольорових та чорних металів, що часто призводить до повного виведення з ладу електричних підстанцій. Зокрема зловмисниками викрадено 6 км електричного дроту з повітряних ліній, майже 1100 літрів трансформаторного масла, вакуумні вимикачі, 6 пристроїв МРЗС та іншого обладнання.
Найбільшу кількість випадків зафіксовано в Обухівському, Баришівському, Бориспільському, Переяслав-Хмельницькому, Миронівському районах. Зокрема, один з таких випадків трапився 15 лютого 2018 р. о 23.40 спрацював сигнал "Тривога" охоронної сигналізації в ТП, що розташовано в с. Семенівка, Баришівського району. В ході огляду виявлено крадіжку трансформаторної оливи в кількості 170 л. 10.01.2018 в с. Світле та с. М. Букрин Миронівського району викрадено 1700 метрів електричного дроту. 12 березня 2018 р. в селі Старі Безрадичі, Обухівського району виявлено крадіжку вакуумного вимикача і 5 пристроїв МРЗС разом з релейними панелями.
Такі непоодинокі випадки призводять до значних матеріальних збитків компанії і, що найголовніше, до відключення електропостачання споживачів, деякі з яких вимушені були залишатися без світла протягом тривалого проміжку часу. При цьому, споживачі нарікають на працівників Товариства і не хочуть зрозуміти, що залежно від складності несправності, ремонтні роботи можуть тривати кілька днів.
І ще однією причиною тривалого відключення електропостачання споживачів являється пошкодження опор ліній електропередач. Внаслідок дорожньо-транспортних пригод з початку року було пошкоджено 17 електроопор. 13.01.2018 в с. Білогородка Києво-Святошинського р-ну Київської області по вул. Шевченка, 139 невстановленим автомобілем була збита опора. Особа водія, що вчинив ДТП не встановлена. 15.03.2018 в с. Вишеньки Бориспільського району по вул. Гоголя 25 невідомими особами збита опора 10 Кв. 16.03.2018 в с. Литвинівка, Вишгородського р-ну трактором збито опору 0,4 кВ №11, Л-4 ТП-105. Знеструмлено 16 абонентів
Багаторічний досвід показує, що боротися зі злочинцями виключно силами своїх співробітників компанія не в змозі. Тільки спільні дії енергетиків та місцевих мешканців покладуть край знеструмленню споживачів внаслідок крадіжок на енергетичному обладнанні.
Працівники ПрАТ «Київобленерго» звертаються з проханням проявляти пильність і якнайшвидше повідомляти про підозрілих осіб поблизу енергооб’єктів на спецлінію Національної поліції «102» або на лінію довіри Товариства 044-492-30-53 (Цілодобово).

О компании: ПрАТ «Київобленерго» — відома енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії споживачам Київської області.


ПАТ "Київобленерго"
Автор:Курбанова В.А. написать автору

дата публикации: 05.04.2018 15:53


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены