<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

KFC і Товариство Червоного Хреста України передали сучасні вакуумні аспіратори для лікування дітей з «Охматдиту»

6 квітня представники мережі ресторанів KFC передали Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» 6 сучасних вакуумних аспіраторів.

6 квітня представники мережі ресторанів KFC передали Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» 6 сучасних вакуумних аспіраторів. Це життєво необхідне обладнання було придбане за кошти, зібрані під час благодійної акції KFC і Товариства Червоного Хреста України «Чобіток від Миколая». Всеукраїнська акція, ініційована KFC, тривала понад два місяці, протягом яких організаторам вдалося зібрати майже 180 тис. грн на закупку аспіраторів.

Щороку в «Охматдиті» проходять лікування понад 18 тис. дітей з усієї України. Щодня більше 100 маленьких пацієнтів у критичному стані потребують медичної допомоги із застосуванням вакуумних аспіраторів. Особлива потреба в таких апаратах існує в реанімаційних блоках відділень для новонароджених, токсикології, хірургії, кардіології. Адже вакуумні аспіратори відсмоктують рідини, частки тканин та гази з порожнин організму і верхніх дихальних шляхів. Наразі отримані за результатами акції аспіратори закриють потреби відділень анестезіології, інтенсивної терапії новонароджених та інтенсивної терапії дітей старшого віку.

«Ми надзвичайно раді тому, що в нас з`явилося більше сучасного медобладнання, якого так потребуємо. Належне оснащення допомагає якісно поліпшувати медичні послуги, які надає лікарня дітям з усіх куточків України. Ми дуже вдячні організаторам акції і всім українцям, котрі долучалися до збору коштів заради допомоги дітям», — говорить Ірина Садов'як, головний лікар Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Всеукраїнська благодійна акція «Чобіток від Миколая» тривала в ресторанах KFC з 6 грудня 2017-го до 15 лютого 2018 року. За результатами акції бренду KFC вдалося зібрати 178 822 грн від продажу фірмових листівок у вигляді червоного чобітка. Майже за два місяці в рамках акції українці придбали 37 740 чобітків. Вартість однієї листівки становила 6 грн у Києві та 5 грн у Дніпрі. Отримані кошти були перераховані Товариству Червоного Хреста України для закупки вакуумних аспіраторів.

«Сьогодні ми передали 6 сучасних вакуумних аспіраторів дитячій лікарні «Охматдит». Ми раді, що наша перша всеукраїнська благодійна акція принесла позитивний результат. Відчуваємо, що маємо робити корисні речі для суспільства, в котрому живемо і працюємо, тому обов’язково проведемо акцію «Чобіток від Миколая» і під час наступних зимових свят. В наших планах продовжувати реалізовувати благодійні проекти в Україні та робити їх більш масштабними», — сказав Пьотр Розанські, директор з маркетингу компанії KFC, Центральна і Східна Європа.


Про KFC:
KFC (Kentucky Fried Chicken) — всесвітньо відома мережа ресторанів швидкого обслуговування, що спеціалізується на стравах з курки. Сьогоднi працюють бiльше нiж 20 000 ресторанiв KFC у 125 країнах світу.
Відкриття першого закладу мережі KFC в Україні відбулося наприкінці 2012 року в Києві. На сьогодні мережа налічує 14 закладів.

Про Товариство Червоного Хреста України:
Товариство Червоного Хреста України — всеукраїнська добровільна громадська гуманітарна організація, створена 100 років тому, яка ініціювала та реалізувала тисячі благодійних проектів. У своїй діяльності волонтери та співробітники Товариства керуються фундаментальними принципами Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — гуманністю, незалежністю, нейтральністю, неупередженістю, єдністю, добровільністю та універсальністю. Вони ґрунтуються на захисті людського життя та здоров'я, запобіганні людським стражданням та їх полегшенні, незалежно від раси, релігійних і політичних поглядів. Товариство реалізовує понад 20 проектів і програм по всій України, які отримують фінансування за рахунок публічних пожертв та угод про партнерство.

О компании: KFC (Kentucky Fried Chicken) — всесвітньо відома мережа ресторанів швидкого обслуговування, що спеціалізується на стравах з курки. Сьогоднi працюють бiльше нiж 20 000 ресторанiв KFC у 125 країнах світу.
Відкриття першого закладу мережі KFC в Україні відбулося наприкінці 2012 року в Києві. На сьогодні мережа налічує 14 закладів.


САН ИнБев Украина
Автор:SPN написать автору
тел.:067 357 7487

дата публикации: 13.04.2018 17:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены