<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Аліна Палій і Лілія Галушко стали гостями благодійної екскурсії для дітей

13 квітня діти відвідали Бананову ферму «У пошуках цитруса» в рамках благодійної акції.

13 квітня 2018 року соціально незахищені діти Вишгородського району Київської області (с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці, с. Лютіж та м. Вишгород) відвідали Бананову ферму «У пошуках цитруса» в рамках благодійної акції, що організована громадською організацією «ЕД-Юніті».


Разом з дітьми ферму відвідали артисти компанії GUGA Entertainment Industry: співачка і композитор, ведуча світських заходів – Аліна Палій і співачка, телеведуча, володарка титулу "Miss Model of the World 2017" – Лілія Галушко.

Цього дня з самого ранку на дітей чекав сюрприз. Зоряні гості приєдналися до акції, прибувши прямо в школу, і відразу ж почали особисто знайомитися з дітьми. Хтось із дітей відразу дізнався немало відому зірку шоу «Супермодель по-українськи», а також ведучу програми «Світські хроніки» Лілію Галушко. Дівчата одразу захотіли сфотографуватися з моделлю, а також дізнатися секрети, як стати успішною моделлю і виграти світовий титул.

Після прибуття на бананову ферму діти відразу ж здивувалися побаченим. Екскурсія по теплицях включала різні кліматичні зони: тропіки та субтропіки, де ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові і томатні кущі. Всього тут висаджено понад 50 сортів тропічних фруктів. Діти дізналися технології вирощування екзотичних фруктів на українській землі, а також секрети, за допомогою яких всі рослини пристосовані до українського клімату і ростуть в звичайних приміщеннях без особливих умов догляду.

Екскурсія була дуже цікавою, діти активно задавали питання екскурсоводам і ділилися один з одним враженнями. Особливо дітей вразив маленький вид банану, який називається «Супер Карлик». Висота рослини – всього 80 сантиметрів, а в природі він виростає до 3,5 м. Також дітям було цікаво дізнатися, що рідне місто Київ має власний сорт лимона – «Київський лимон», який виведений і вирощений тут.

Зоряні гості були вражені побаченим не менше за дітей. Співачка і композитор Аліна Палій вела активну дискусію з дітьми і весело згадувала уроки біології. Багато з дітей неодноразово чули пісні Аліни на популярних радіостанціях, тому їм було цікаво дізнатися про творчі плани співачки, зокрема, вони обговорили гастрольний тур по Україні і нові пісні, які Аліна готує для україномовного альбому. Після екскурсії Аліна роздала дітям листівки з автографами і побажаннями.

Громадська організація «ЕД-Юніті» дякує спонсорам і партнерам акції за допомогу в проведенні екскурсії.

Окрема подяка гостям акції – Аліні Палій та Лілії Галушко, а також компанії GUGA Entertainment Industry за небайдужість до українських дітей, що позбавлені батьківської любові та уваги. Кожен з нас може зробити цих дітей щасливішими, вважає Лілія Галушко: «Я вважаю, що до благодійності може долучитися кожен, тому що вона не завжди базується на фінансовій допомозі. Іноді досить подарувати добрі і позитивні емоції тим, хто цього потребує. Як в даному випадку. Тому я із задоволенням приєдналася до цієї акції».

Співачка Аліна Палій вважає, Україні потрібні такі благодійні акції, що дозволяють дітям вивчати історію і культуру у нешкільному форматі, тим самим розвивати в них любов і повагу до своєї рідної країни: «Я тішуся, що у нас в країні проводяться такі акції. Я вважаю, що кожна дитина повинна знати історію і культуру своєї країни, поважати своє коріння і народ, так вона зможе творити великі справи і будувати міцне і успішне власне майбутнє і майбутнє своєї країни».

О компании: Громадська організація «ЕД Юніті» об'єднала людей, яким не байдужа їхня рідна країна Україна і її доля. Ми опікуємося дітьми, які в силу певних обставин, позбавлені батьківського тепла і можливостей повноцінно пізнавати світ. Серед реалізованих проектів - соціальні акції "Вивчаємо Україну", "Зазирнути в минуле", "Новорічна казка", "Таємні агенти Нового року" та інші.


Very Well Tour
Автор:Алла написать автору
http://www.ad-unity.com
тел.:067 6544174

дата публикации: 16.04.2018 16:56


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены