<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

29 квітня стартує оновлена "Лото-Забава"

Відтепер мільйонерів "Лото-Забава" буде удвічі більше

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» нагадує, що 29 квітня о 09:00 на телеканалі «1+1» стартує перший розіграш оновленої «Лото-Забава». 977-ий тираж відбудеться вже за новими правилами, які дозволять вигравати мільйонні призи ще частіше.
Відповідно до нових правил, на початку розіграшу «Лото-Забава» з великого лототрону випадатиме кулька, від номера якої залежатиме, чи гарантовано буде виграний мільйон. Якщо номером першої кульки буде парне число, то 1 мільйон гривень буде гарантовано виграний, навіть якщо гравець закреслить три лінії з двома пільговими підковками. За умови, що номером першої кульки буде непарне число – мільйонер з'явиться лише в тому разі, якщо гравець закреслить три лінії в одному ігровому полі з однією пільговою підковкою.
Зміни чекають шанувальників «Лото-Забава» не лише у рамках «Великої гри». У прямому ефірі ведучі, Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк, зустрінуть гравців і телеглядачів в оновленій студії та познайомлять з новими конкурсами, можливостями та грошовими призами. Зокрема, для того, щоб отримати шанс стати гостем студії та виграти 500 000 гривень, потрібно купити разом з білетом «Лото-Забава» комбінацію «Багаті та Відомі», встигнути зареєструвати її до 20:00 суботи та чекати ефіру. Під час прямого ефіру ведучі визначатимуть, хто з гравців приїде до студії на наступну гру. Цікаві новини чекають і всіх шанувальників інтерактивних конкурсів.
Для того, щоб дізнатися про всі деталі новацій з перших вуст, не пропустіть найближчий недільний ефір лотереї «Лото-Забава» о 09:00 на телеканалі «1+1».
Нагадаємо, що наразі лічильник мільйонерів «Лото-Забава» нараховує 288 гравців, які виграли від 1 млн гривень і більше.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 26.04.2018 16:54


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены