<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Технологічний ліцей «Ліко» планує першим в Україні отримати статус Apple Distinguished School

Liko-School не лише активно застосовує інновації у навчальному процесі, а й вчитиме цьому інші школи України.

Найпередовіші українські школи беруть на озброєння різноманітні рішення, які пропонують світові технологічні гіганти (наприклад, компанія Apple) для розкриття творчого потенціалу школярів. Інноваційна початкова школа Liko-School у Києві та її продовження — Технологічний ліцей «Ліко» — впроваджують концепцію “один учень – один планшет”, що наповнює процес навчання інтерактивним контентом, віртуальною та доповненою реальністю. Крім того, ліцей планує першим в Україні отримати статус Apple Distinguished School. Це дозволить ще ефективніше використовувати новітні технології та поширювати набутий досвід серед прогресивної педагогічної громадськості.

«Підтримка креативних здібностей учнів — одне з найважливіших завдань для педагогів. Креативність допомагає дітям комунікувати та вирішувати проблеми, бути успішними сьогодні та формувати майбутнє. Використання електронних пристроїв Apple в навчальному процесі допоможе нам розвивати креативність учнів і спонукати їх до дослідницької активності», — зазначила директор Liko-School та Технологічного ліцею «Ліко» Олена Кухаревська.

Використання в Liko-School планшетів Apple iPad у форматі “одна дитина – один планшет” забезпечить персоналізоване навчальне середовище для кожного учня. Сенсорний екран планшета, вбудовані відеокамера, мікрофон та різноманітні датчики разом із програмами з App Store дозволять учням миттєво створювати навчальний інтерактивний контент під час уроків і власних дослідницьких проектів. Наприклад, за допомогою програми Book Creator не лише вчитель, але й школярі можуть легко створювати інтерактивні книги, використовуючи лише iPad. А програма Swift Playgrounds навчить дітей програмувати в ігровій формі.

Щоб ознайомити дітей з можливостями використання планшетів у навчанні, Liko-School провела 15 квітня Apple Learning Event. Під час заходу талановиті діти — учасники Apple Genius Team — розказали та показали, як вони використовують рішення від Apple для свого розвитку та яким чином це вже вплинуло на їх життя.

Опанувавши нові підходи, Liko-School навчатиме цьому й інших: на базі школи буде відкрито тренінговий центр для вчителів і викладачів з усієї України. Одним із його напрямів стане підтримка вчителів, які використовують в навчальному процесі електронні пристрої Apple.


o2pr
Автор:Медуна написать автору
тел.:044 545 77 07

дата публикации: 14.05.2018 16:05


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены