<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

На закритті КМКФ «Молодість» вручать два головні призи від «М.С.Л.»

КМКФ «Молодість» готується до оголошення результатів кінофестивалю

31 травня у столичному кінотеатрі «Київ» КМКФ «Молодість» організував та провів прес-конференцію, під час якої були представлені цьогорічні партнери та спонсори кінофестивалю, у тому числі - найдавніший партнер заходу - оператор державних лотерей «М.С.Л.». Генеральний директор кінофестивалю «Молодість» - Андрій Халпахчі - і директор з маркетингу «М.С.Л.» - Павло Вайсеро - зазначили, що окрім традиційної спонсорської підтримки, яка триває вже 18 років, компанія посилила співпрацю з кінофорумом одразу у декількох напрямках.
Так, пан Халпахчі акцентував увагу, що підтримка кіновиробництва лотереями - це надзвичайно розповсюджене явище у розвинених країнах світу. «Фінансування кіно за рахунок лотерей - це стала світова практика. Компанія «М.С.Л.» є спонсором Гран-прі фестивалю, а минулого року наша співпраця суттєво посилилась. Зокрема, було ініційовано міжнародний кіноконкурс однохвилинних відео «Молодість - безпрограшна лотерея», спонсорство головного призу Національного конкурсу дебютних українських короткометражних стрічок і проведено безкоштовні майстер-класи для кінематографістів-початківців».
У свою чергу директор з маркетингу «М.С.Л.», Павло Вайсеро, відповідаючи на питання представників ЗМІ, наголосив на проблемі низького рівня довіри в нашій країні до лотерей та надав більш детальну інформацію щодо спільного з кінофестивалем конкурсу однохвилинних відео під назвою «Молодість – безпрограшна лотерея» у рамках Shoot&Play, і поділився враженнями від організації цього заходу та його результатів.
Зокрема він зазначив: «Ми побачили багато вогню в очах у молоді, але їм не вистачає локацій, допомоги викладачів, професіоналів, які могли б давати їм не теоретичні знання, а практичні підказки, як це все робити. Тема була проста - дати можливість молодим митцям через однохвилинне відео та за допомогою соцмереж показати, яку вони бачать користь від лотерей, які бачать аналогії між лотереями та молодістю. Ми взялися робити це за власний кошт в рамках великої соціальної програми про донесення до широкої української аудиторії знання про соціальну важливість лотерей у всьому світі. Цей проект тривав півтора року. Ми присвятили його тим людям, які хочуть зробити перші кроки в кіномистецтві, написати сценарій, зняти якесь відео, допомогти їм, можливо, якоюсь конструктивною критикою».
Побачити переможців цьогорічного кінофестивалю «Молодість» - володаря 1 000 доларів США у конкурсі «Молодість - безпрограшна лотерея» та 10 000 доларів Гран-прі кінофестивалю - можна буде на урочистій церемонії закриття КМКФ «Молодість», що відбудеться 3 червня 2018 року на столичній Поштовій площі.
Нагадаємо, що оператор державних лотерей «М.С.Л.» є одним з найдавніших партнерів КМКФ «Молодість», який здійснює фінансову підтримку кіноподії, починаючи з 2000 року. Так, компанія є традиційним спонсором Гран-прі кінофестивалю розміром у $10 000, у 2017 році вона також стала спонсором головного призу Національного конкурсу дебютних українських короткометражних стрічок та співорганізатором і спонсором головного призу - $1000 – у конкурсі «Молодість – безпрограшна лотерея» у рамках Shoot&Play.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 01.06.2018 16:29


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены