<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Прес-конференція «ЄС надав Україні сучасне обладнання для підтримки реагування на радіаційні аварії»

6 червня 2018 року Державна корпорація «Українське державне об’єднання «Радон» і Державне агентство України з управління зоною відчуження спільно з литовською компанією LOKMIS проведуть конференцію з нагоди закінчення проекту ЄС «Обладнання для аварійного реагування на спеціалізованих підприємствах Державної корпорації «Радон» і для реабілітації місць зберігання радіоактивних відходів».

Розпочатий в січні 2017 року проект передав «Радону» спеціальне обладнання для реагування на радіаційні аварії на загальну суму 3,3 млн євро, а також сучасне обладнання для відновлення територій, де зберігаються радіоактивні відходи.


Доповідачі представлять досягнуті результати проекту, надане устаткування і засвоєні уроки.


Запрошуємо представників ЗМІ


Що? Прес-конференція «ЄС надав Україні сучасне обладнання для підтримки реагування на радіаційні аварії»
Коли? 6 червня 2018 р., 10:00 – 12:30. Реєстрація починається о 09:30
Де? Державне спеціалізоване підприємство «Київський державний міжрегіональний спеціалізований комбінат», вул. Комунальна, 1, Київ


Учасники: Представники Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон»; Державних міжрегіональних спеціалізованих комбінатів в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі; Державного агентства України з управління зоною відчуження; литовської компанії UAB LOKMIS; Спільного офісу підтримки ЕК для сприяння управлінню інструментом співробітництва ЕС з ядерної безпеки в Україні ; Генерального Директорату Європейської комісії з питань міжнародної співпраці та розвитку B5 – Захищеність, Ядерна Безпека.


Робочі мови - англійська, українська та російська. Переклад буде надаватися за запитом.

Для участі необхідна перепустка. З цього приводу, будь ласка, звертайтеся до Олега Овчаренко, ovcharenko.ou@gmail.com, тел.: +38 (044) 229 31 46.

Довідкова інформація:
У відповідь на аварію на Чорнобильській АЕС у період з 1991-2006 рр. ЄС реалізував програму ядерної безпеки в межах програми TACIS (технічна допомога Співдружності Незалежних Держав ) і виділив 620 млн євро на проекти з технічної допомоги в Україні. У 2007 році ЄС заснував новий Інструмент співробітництва з ядерної безпеки (ІСЯБ), який надав Україні більше ніж 330 млн євро задля покращення ядерної безпеки.


Державна корпорація «Українське державне об’єднання «Радон» відповідає за екстрене реагування на радіаційні надзвичайні ситуації, збір, кондиціювання та зберігання радіоактивних відходів. Для виконання цих завдань «Радон» використовує спецкомбінати в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі. В середньому в Україні трапляється близько 30 радіаційних надзвичайних ситуацій кожного року за межами атомних електростанцій. Зважаючи на той факт, що це може статися будь-де, це вимагає негайної реакції з боку професіоналів, які добре знають як діяти в таких ситуаціях.
Eu.meta.ua
Автор:Eu.meta.ua написать автору

дата публикации: 04.06.2018 12:53


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены