<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Фото_1
У Хмельницькому пройшла міжнародна релігійна конференція

Вирішення актуальних на сьогодні питань взаємодії церкви, суспільства і держави повинно привести до створення системи взаємовідносин, за яких максимально реалізується людський потенціал, йде становлення проактивного громадянського суспільства та процвітаючої держави.

Кожна релігійна конфесія по своєму бачить спосіб соціального служіння та пропонує різні інструменти для подолання суспільних конфліктів і вирішення внутрішньодержавних проблем.
Саме питанню взаємодії релігійних організацій та органів влади була присвячена міжнародна науково-практична конференція, яка пройшла 1 та 2 червня в місті Хмельницький. Організатори конференції Хмельницький національний університет, Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича, Острозька Академія та інші організації змогли створити плідну обстановку для всебічного наукового обговорення нагальних питань взаємодії політики і релігії, держави і церкви.
Міжнародні організації були представлені науковими співробітниками з Берлінського технічного університету, Університету Монпельє імені Поля Валері та іншими.
Окремий блок був присвячений виступам релігійних організацій, які, крім традиційних християнських конфесій, були представлені Товариством свідомості Крішни, Церквою Саєнтології, Духовним Управлінням мусульман України.
Церква Саєнтології підняла питання релігійної свободі в Україні та світі і наполягала на встановленні рівності в області реєстрації релігійний організацій в Україні.
За результатами конференції та круглого столу була підготовлена резолюція.


Религиозная община "Церковь саентологии Киева"
Автор:Екатерина написать автору
http://scientology.tv

дата публикации: 06.06.2018 20:34


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены