<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Обсяги споживання газу у Дніпрі зросли на 7%

За п'ять місяців 2018 року ПАТ «Дніпрогаз» протранспортовано 453,2 млн. куб. м газу. Це майже на 7% (29,3 млн. куб. м) більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Зниження споживання зафіксовано тільки серед побутових споживачів.

Зростання обсягів споживання газу фахівці компанії фіксують серед промислових підприємств. За п'ять місяців поточного року вони збільшилися на 13,6% або на 18 млн. куб. м.
Практично не змінилося використання газу побутовими споживачами. Зниження склало 2,7% або 4,3 млн. куб. м. Теплопостачальні підприємства збільшили обсяги спожитого енергоресурсу на 15,2 млн. куб. м (12,6%). Цей приріст пояснюється холодними погодними умовами в березні поточного року.
«ПАТ «Дніпрогаз» отримує 56 коп. за розподіл кожного кубометра природного газу. З них тільки 13 копійок направляється на функціонування аварійно-диспетчерської служби, організацію роботи центрів обслуговування клієнтів, встановлення, заміну і повірку лічильників та обслуговування мереж. Це призводить до зниження рівня надійності і безпеки газотранспортної системи», - пояснює комерційний директор компанії Ігор Маньковський.
Тарифна виручка «Дніпрогазу», яка формується за рахунок тарифу на розподіл природного газу, у минулому році склала 367,4 млн. грн. Однак встановлений НКРЕКП тариф не покриває економічно обґрунтованих витрат компанії, через що витрати перевищили виручку. Так, за підсумками 2017 року збитки підприємства склали 39 млн. грн.
Середня зарплата персоналу компанії залишається на 40% нижче середньої заробітної плати по галузі. Це спричинює відтік кваліфікованих кадрів і призводить до проблем з утриманням газопроводів у належному стані, виконанням програм по їх модернізації, а найголовніше, забезпеченням безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів.

О компании: Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тис. побутових споживачів, 3,7 тис. промислових підприємств та інших суб'єктів господарювання. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. ПАТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1500 чоловік.


ПАО "Днепрогаз"
Автор:Лучкин Никита написать автору
http://dpgor.104.ua
тел.:067 62-63-104

дата публикации: 20.06.2018 17:05


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены